Reklama

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Franek urodził się dokładnie 26 maja, sprawiając Oliwii najpiękniejszy prezent na Dzień Matki. Oliwia dodała wpis, w którym po raz pierwszy opowiedziała, jak znosiła ciążę oraz jak wyglądają jej pierwsze dni z maleństwem. Po raz pierwszy pokazała również zdjęcie z ciążowej sesji, na którym pozuje z Łukaszem!

Zobacz także: Tak wyglądał Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w dzieciństwie. Czy mały Franek to cały tatuś?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o ciąży i pierwszych dniach z synkiem

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył wszystkich, szczególnie jak na końcowym ekranie pojawiło się zdjęcie Oliwii trzymającej się za ciążowy brzuszek! Maleństwo przyszło na świat zaledwie 4 dni po emisji finałowego odcinka. Łukasz i Oliwia z pełną odpowiedzialnością mogą powiedzieć, że decyzja o udziale w show, była najlepszą decyzją ich życia.

Z powodu udziału w programie, Oliwia nie mogła wcześniej podzielić się zdjęciami ciążowego brzuszka. Teraz, kiedy nie musi utrzymywać wszystkiego w tajemnicy opowiedziała, jak przechodziła okres ciąży. Przy okazji pokazała przepiękne zdjęcie z ciążowej sesji:

Zobacz także

Zdjęcie „brzuszkowe”, jakich pełno w sieci. Niby mamy na uwadze, że Instagram to tylko drobne wycinki prawdziwego życia. Mimo to często można się nabrać na ładne obrazki, które tu widzimy. Rzeczywistość bywa rożna. Wiem, że są wśród Was mamy, które podzielą moje zdanie. Poranne mdłości, problem z założeniem butów, jak na złość wszystko leci z rąk, gdy brzuszek uniemożliwia schylanie się, wieczorne imprezy małego skrzata, kiedy akurat chciałoby się pójść spać lub całkowita bezsenność. Każda z kobitek, które nosiły pod serduchem swojego dzidziuszka na pewno znają choć jedną z tych dolegliwości.

Zdradziła również co nie co, na temat tego, jak się czuje jako młoda mama:

Ale, ale! Nagroda na końcu bezcenna. ????Zaledwie parę dni z Frankiem, a miłości aż po dach! Ekstra jest być mamą ????

Cudownie jest patrzeć na szczęście tej rodzinki!

Zobacz także: Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był przy porodzie Oliwii! "Dopełnił czynności przecięcia pępowiny"

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazała zdjęcie z ciążowej sesji. Jej synek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki 2020.

Synek Oliwii i Łukasza ma na imię Franek. Dumny tata odebrał rodzinę ze szpitala już dwa dni po porodzie.

Instagram
Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama