Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Oliwia z Love Island
Instagram
Newsy

Oliwia z "Love Island" ma sponsora!? Maciek upublicznił swoje dowody...

Oliwia z "Love Island" ma sponsora!? Maciek upublicznił swoje dowody...

Związek Oliwii i Maćka zakończył się jakiś czas temu. To pierwsza para, która rozstała się już po programie i wydawałoby się, że nie usłyszymy już o ich relacji! Nic bardziej mylnego! Maciej opublikował w  mediach społecznościowych jego rozmowę z mężczyzną, o którym mówi wprost, że jest "sponsorem Oliwii" i tak nawet podpisał go w swoich kontaktach. Zobaczcie, co zdradził na temat byłej partnerki i jak to komentuje Oliwia!

"Love Island": Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak są parą?! Mamy komentarz Mikołaja!

Oliwia z "Love Island" ma sponsora? Tak twierdzi jej były partner!

Wcześniej poważnym problemem w związku Oliwii i Maćka była odległość. Niedawno modelka zdecydowała się przeprowadzić do Warszawy, a jej partner pomagał jej wszystko zorganizować. Jednak okazało się, że mimo wszytko para się rozstała, a teraz Maciek upublicznił kompromitujące fakty z życia jego byłej partnerki. Na Instagramie opublikował kilka filmików, w których szczegółowo opisuję, że Oliwia miała w Londynie "sponsora",  nawet wysyłała mu zdjęcia, kiedy była razem z Maćkiem w hotelu. Na dowód opublikował te wymowne wpisy:

Maciek z Love Island upublicznił rozmowę na temat Oliwii
Instagram

Oliwia o zachowaniu Maćka!

Oliwia, która aktualnie jest w Polsce, nagrała na Instastories kilka filmików, w których podsumowała zachowanie Maćka. Wyznała, że też ma sporo do powiedzenia w tej sprawie, ale nie zamierza robić tego w taki sposób jak jej były partner:

Ktoś tutaj robi szopkę - podsumowała zachowanie Maćka Oliwia i dodała: Ja bym mogła dużo powiedzieć na ten temat i każdy miały inny stosunek do tego wszystkiego. Może kiedyś o tym opowiem, ale jeszcze nie teraz.

Sylwia Madeńska, która spotkała się z Oliwią i okazała jej wsparcie, włączyła się do sprawy i powiedziała:

Ja szanuję Oliwkę za to, że mimo ze rozstała się z Maćkiem ani razu nie powiedziała na jego temat nic złego!

Obie kobiety doszły do wniosku, że takie sprawy wyjaśnia się osobiście, a nie w mediach społecznościowych. Trudno nie przyznać im racji!

 

W " Love Island" para tworzyła udany, ale burzliwy związek!

Oliwia i Maciek z
Instagram

Już w programie Maciek często był zazdrosny o Oliwię. 

Oliwia Miśkiewicz z Love Island i jej sukienki

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Bliźniacy z "Love Island"
Instagram
TV-Show
Paweł z "Love Island" poważnie martwi się o brata bliźniaka. Dlaczego?
Piotr i Paweł wystąpili w programie "Love Island". Jednak tylko jeden z nich znalazł w nim miłość. Teraz Paweł bardzo martwi się o brata. Dlaczego?

Piotr i Paweł to bohaterowie pierwszej polskiej edycji "Love Island" . Niestety, tylko jednemu z nich udało się znaleźć miłość w show Polsatu. Paweł, bo o nim mowa, zakochał się w pięknej Monice, z którą nadal tworzy związek. Co z jego bratem bliźniakiem? Czy Piotr w końcu się ustatkował? Zobaczcie, co zdradzili nam bracia. Paweł wyznał, że bardzo martwi się o Piotra... Paweł tworzy szczęśliwy związek z Moniką mimo że nikt nie wierzył w to, że ich uczucie jest prawdziwe! Zobacz także:  Piotr i Paweł z "Love Island" mają już nowy program! Wygryzą "Gogglebox"?

Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram
Newsy
Love Island: Maciej przeprasza Oliwię za oskarżenia dotyczące sponsora! "Dałem się zmanipulować"
Love Island: Maciej przeprasza Oliwię za oskarżenia dotyczące sponsora! "Dałem się zmanipulować"

Maciej i Oliwia to pierwsza para z " Love Island ", która postanowiła się rozstać. Nie obyło się bez kontrowersji. Uczestnik opublikował w sieci wiadomości, świadczące o tym, że jego była partnerka ma sponsora. Tajemniczy mężczyzna miał utrzymywać ją, kiedy mieszkała w Wielkiej Brytanii. Oliwia początkowo nie komentowała doniesień ale w końcu przerwała milczenie mówiąc, że nigdy nie była prostytutką, W sieci rozpętała się burza. Teraz Maciej przeprasza kobietę za te oskarżenia. Co się zmieniło?  Zobacz także:  Oliwia z "Love Island" ma sponsora!? Maciek upublicznił swoje dowody... Maciej przeprasza Oliwię za oskarżenia o sponsora  Maciej z Love Island przyznał, że publiczne oskarżenie Oliwii o sponsoring było brakiem klasy i przeprosił ją za swoje zachowanie. Na story postanowił odpowiedzieć na kilka pytań od fanów, którzy byli ciekawi jak rozwiązała się ta sytuacja:  Jak sprawa z Oliwką? Powinieneś ją przeprosić za te stories.  Maciej przyznał, że padł ofiarą manipulacji ze strony Artura (rzekomego sponsora), który nie może pogodzić się z tym, że Oliwia od niego odeszła i postanowił zniszczyć jej aktualny związek:  Czasu nie cofnę, ale przeprosiłem, że dałem się zmanipulować Arturowi. On jest w niej dalej zakochany i chciał nam namieszać. Wiedział jak to się skończy i myślał, że Oli wróci wtedy do UK. Fakt faktem, Oli też nie wszystko mi powiedziała, ale źródłem całego zamieszania był odrzucony, zakochany Artur. Uczestnik Love Island przyznał, że dał się ponieść emocjom i teraz tego żałuje: Was też przepraszam za to kino na Insta... Klasa - kiedy masz dużo do powiedzenia, a wolisz milczeć. Przyznaję, że trochę jej zabrakło.  Czy to koniec konfliktu Oliwii i Maćka z "Love...

Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram
Newsy
Maciej z "Love Island" odpowiedział na zarzuty Oliwii! Czy sprawa skończy się w sądzie?
Były partner Oliwii z "Love Island" odpowiedział na jej zarzuty. Jak skończy się ta sprawa?

Oliwia i Maciej z "Love Island" stworzyli krótki, ale niezwykle burzliwy związek. Pomimo iż ich relacja szybko się zakończyła, to w dalszym ciągu pojawiają się nowe informacje na temat konfliktu byłych partnerów. W środę za pośrednictwem mediów społecznościowych Oliwia przekazała oświadczenie , w którym zarzuciła Maciejowi nękanie i znęcanie się psychiczne! Na odpowiedź uczestnika "Love Island" nie trzeba było długo czekać.  Zobacz także:   Oliwia z "Love Island" pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła? Maciek z "Love Island" odpowiedział na zarzuty Oliwii Początek głośnego konfliktu rozpoczął się od serii sms-ów, które Maciej opublikował w swoich mediach społecznościowych. Mężczyzna zasugerował, że pochodzą one od rzekomego sponsora Oliwii. W związku z tą sytuacją była partnerka Maćka wydała oświadczenie, w którym zasugerowała, że stała się ofiarą nękania i przekaże sprawę odpowiednim służbom.  Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną, przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu Oliwii. Maciej bardzo szybko odpowiedział na zarzuty Oliwii i zapowiedział, że on również w niedługim czasie wyda bardziej obszerne oświadczenie w tej sprawie.  Jutro na spokojnie wypiszę sobie wszystkie fakty i Wam opowiem całą tę historię na spokojnie, teraz idę na siłkę, bo trzeba trening zrobić. Ona nie ma nic do stracenia z tym zawiadomieniem, a może pieniążki dostać. Tylko czy warto zostać tak zapamiętanym? - napisał Maciej na Instagramie.  Ponadto Maciej opublikował na...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner