Oliwia i Maciek w programie "Love Island"
Instagram
TYLKO U NAS!

"Love Island": Oliwia nie rozstała się w przyjaźni z Maćkiem? Mamy komentarz!

Oliwia i Maciek w programie "Love Island"
Instagram

Ta wiadomość zaskoczyła fanów Oliwki i Maćka z "Love Island". Pomimo wielu prób bycia razem, para definitywnie zakończyła swój związek. Okazało się, że prawdopodobnie winny jest temu uczestnik telewizyjnego show. Nie znamy wszystkich szczegółów, ale wiemy, że nie było to przyjacielskie rozstanie. Dlaczego parze nie wyszło? Zobaczcie, co powiedziała nam celebrytka.

Oliwka komentuje rozstanie z Maciejem

Oliwia i Maciej próbowali zbudować związek na odległość. Celebrytka na stałe mieszka w Londynie, natomiast jej ukochany w Polsce. Setki kilometrów są wielkim wyzwaniem dla zakochanych. Ostatnio parę dopadł kryzys. Maciej i Oliwka postanowili zakończyć relację. 

Z czyjej winy? Może trochę bardziej z mojej, bo ciężko mi było pogodzić się z przeszłością i nie potrafiłem o tym spokojnie porozmawiać. Każde z nas poszło w swoją stronę i trzymam za nią kciuki. To wspaniała kobieta, ale nie byliśmy sobie pisani -  napisał Maciej na Instagramie.

Zobacz także: "Love Island": Monika o kłótni z Sylwią! "Nie była wobec mnie szczera. Nie zasługiwała na miano przyjaciółki"

W długim wpisie w sieci, Oliwka wyznała, że "miłość nie polega na ciągłym ranieniu się i przebaczaniu". W ferworze walki o relację para powiedziała sobie kilka słów za dużo. Okazało się, że nie było już od nich odwrotu. 

Tak niestety to koniec. Na razie wszystko jest za świeże, żeby o tym myśleć i próbować się przyjaźnić. Może kiedyś jak emocje opadną, to da radę.... - skomentowała nam Oliwia. 

Wygląda na to, że związek nie zakończył się w miłych okolicznościach. Oliwii i Maćkowi życzymy wszystkiego dobrego. Z pewnością czas pomoże im zapomnieć o tym, co było złe w ich relacji. 

Oliwka i Maciek poznali się w programie Polsatu.

Oliwia i Maciej z Love Island
Instagram

Para zerwała ze sobą w listopadzie. 

Oliwia i Maciek z
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49