Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Oliwia Bieniuk pokazała pamiątkę po Annie Przybylskiej
Instagram
Newsy

Oliwia Bieniuk pokazała piękną pamiątkę po Annie Przybylskiej. Aż załamał się jej głos 

Oliwia Bieniuk pokazała piękną pamiątkę po Annie Przybylskiej. Aż załamał się jej głos 

Oliwia Bieniuk pokazała wyjątkową pamiątkę po mamie, Annie Przybylskiej. Okazuje się, że nosi ją cały czas przy sobie. Na przepiękny mały dodatek zwrócili również uwagę internauci. Na pytanie skąd pochodzi, nastolatce załamał się głos. Zobaczcie ten przepiękny mały przedmiot. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zastąpi Annę Przybylską? "Zawojuje show-biznes. Oby tylko miała dobrych doradców"

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Oliwia Bieniuk w kolczykach mamy, Anny Przybylskiej

Niedługo minie 6 lat odkąd Anny Przybylskiej nie ma wśród nas. Po mądrej i niezwykle utalentowanej aktorce pozostały jednak przepiękne wspomnienia. Gdy Anna Przybylska odeszła jej najstarsza córka Oliwia miała zaledwie 12 lat. Niedługo będzie już pełnoletnia i śladem mamy, stawia już swoje pierwsze kroki w show biznesie. Niedawno do sieci trafiły efekty jej współpracy z marką Obag. Oliwia nie ukrywa, że interesuje ją modeling ale również aktorstwo. W dodatku cieszy się ciągle rosnącą popularnością, którą z  łatwością można zaobserwować w sieci. 

Na samym Instagramie Oliwię śledzi prawie 150 tysięcy osób! Nic więc dziwnego, że dla wielu nastolatek staje się wzorem do naśladowania. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, co jakiś czas odpowiada obserwatorom na pytania. Przy okazji ostatniego Q&A pokazała jedną z przepięknych pamiątek po mamie. Chodziło o kolczyki, które od razu zwróciły uwagę fanek. Na pytanie skąd pochodzą Oliwia odpowiedziała łamiącym głosem: 

Są po mojej mamusi.

To wzruszające wyznanie i wyjątkowa pamiątka, a Oliwia wygląda przepięknie. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pokazała swoje ćwiczenia, a nas... zatkało! Wygląda niebezpiecznie!

Oliwia Bieniuk budzi ogromne zainteresowanie wśród nastolatków. Nic dziwnego, że dostaje mnóstwo zapytań o ubrania oraz dodatki, które wybiera. Przy okazji tzw. Q&A pokazała przepiękną pamiątkę po mamie. 

Oliwia Bieniuk w kolczykach Anny Przybylskiej
Instagram

Oliwia Bieniuk nosi przepiękne kolczyki, które są pamiątką po jej mamie, Annie Przybylskiej, która odeszła w 2014 roku. 

Oliwia Bieniuk w kolczykach Anny Przybylskiej
Instagram

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oliwia Bieniuk nowa fryzura
Instagram
Newsy
Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina Annę Przybylską! Zdradziła też, czy pójdzie w jej ślady
Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina Annę Przybylską! Zdradziła też, czy pójdzie w jej ślady

Oliwia Bieniuk , córka zmarłej Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie publikuje nowe zdjęcia i udziela odpowiedzi na pytania fanów. Tym razem zdecydowała się urządzić mały czat z fanami i zdradziła sporo szczegółów ze swojego życia na Instastories. Przy okazji pokazała swoje nowe zdjęcie, a także wyjawiła, czy chce pójść w ślady swojej mamy! Zobaczcie poniżej, jakie plany ma Oliwia Bieniuk. Oliwia Bieniuk zostanie aktorką? Oliwia Bieniuk od dawna budzi ogromne zainteresowanie. Wszyscy zwracają uwagę, że nastolatka odziedziczyła urodę po Annie Przybylskiej i bez problemu mogłaby robić karierę modelki. Oliwia Bieniuk zaczęła już stawiać pierwsze kroki przed obiektywem - wystąpiła m.in. w kampanii reklamowej marki Reserved. Brała także udział w reklamie jednej z telefonii komórkowych. Tymczasem Oliwia Bieniuk ma zupełnie inne plany. Córka aktorki i piłkarza zamierza... iść w ślady swojej sławnej mamy! Oliwia Bieniuk zdradziła to na swoim Instastories, pokazując zdjęcie z przedstawienia i odpowiadając na pytanie fana. Chcesz zostać aktorką? - spytał fan. Myślę, że na tym zdjęciu znajdziesz odpowiedź - wyznała Oliwia. My już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ją na ekranie! A wy?    Oliwia Bieniuk pokazała też nowe zdjęcie - coraz bardziej przypomina swoją mamę! Oliwia Bieniuk odziedziczyła urodę po Annie Przybylskiej  

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews
Newsy
Dziś rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej córka Oliwia opowiedziała o tym strasznym dniu: "Spodziewałam się tego, co się stanie"
Dziś rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej córka Oliwia opowiedziała o tym strasznym dniu: "Spodziewałam się tego, co się stanie"

Dokładnie dziś, 5 października, mija 6 lat odkąd  Anny Przybylskiej  nie ma wśród nas. Jej córka,  Oliwia Bieniuk  dwa tygodnie temu, w poruszającym wywiadzie dla magazynu Viva! po raz pierwszy opowiedziała o tym, co czuła w dniu śmierci swojej mamy. Miała wówczas zaledwie 12 lat, dopiero wkraczała w wiek dojrzewania i tak bardzo jej potrzebowała... Wspomnienia córki Anny Przybylskiej łamią serce.  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk zdradziła, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie, Ani Przybylskiej. Poruszające słowa nastolatki!  Oliwia Bieniuk wspomina dzień śmierci mamy, Anny Przybylskiej  Oliwia Bieniuk po raz pierwszy opowiedziała tak dużo o swoich wspomnieniach i przemyśleniach dotyczących swojej mamy. Anna Przybylska odeszła dokładnie 6 lat temu. Przegrała okrutną walkę z rakiem trzustki. Osierociła troje dzieci. Jej najstarsza córka Oliwia, w rozmowie z magazynem Viva!, opowiedziała o dniu śmierci mamy.  Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom. Oliwia Bieniuk wyznała również, że często myśli o Annie Przybylskiej i zastanawia się czy pochwalałaby decyzje, które aktualnie podejmuje. Opowiedziała również o radach jakie zostawiła jej mama:  Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała. Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią,...

Anna Przybylska
East News
Newsy
Oliwia Bieniuk uczciła pamięć Anny Przybylskiej wyjątkowym zdjęciem: "Kocham Cię mamusiu"
Oliwia Bieniuk uczciła pamięć Anny Przybylskiej wyjątkowym zdjęciem: "Kocham Cię mamusiu"

Dziś mija dokładnie 6 lat od śmierci Anny Przybylskiej . Oliwia Bieniuk , najstarsza córka aktorki, uczciła ten  smutny dzień wyjątkowym zdjęciem mamy. Ta niewinna fotografia obrazuje osobowość niezastąpionej Ani. Widać na niej radość, szaleństwo i poczucie humoru - taką Annę Przybylską zapamiętali jej najbliżsi, przyjaciele oraz fani. Nastolatka pod zdjęciem mamy umieściła wzruszający wpis... Skierowała go bezpośrednio do niej. Te proste słowa, które na co dzień wywołują uśmiech, dzisiaj ściskają za serce...  Zobacz także:  Dziś rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej córka Oliwia opowiedziała o tym strasznym dniu: "Spodziewałam się tego, co się stanie" Oliwia Bieniuk uczciła 6. rocznicę śmierci Anny Przybylskiej Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat, kiedy musiała zmierzyć się z niewyobrażalną stratą. Anna Przybylska zmarła po długiej i ciężkiej walce z rakiem trzustki. Dopiero niedawno Oliwia Bieniuk po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć tak dużo o swoich wspomnieniach dotyczących mamy. W wywiadzie w magazynie Viva! wspominała dramatyczny dzień śmierci Anny Przybylskiej: Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom. Wspominała również rady, których mama zdążyła jej udzielić. Anna Przybylska powtarzała córce, aby była rozsądna i nie podejmowała pochopnych decyzji. Oliwia żałuje, że mama nie zostawiła jej żadnego pamiętnika. Jej najcenniejszą pamiątką jest szkatułka z biżuterią, jedną z niezwykłych pamiątek pokazała niedawno na Instagramie.  Dziś mija...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner