Oliwia Bieniuk pokazała jak dba o sylwetkę
Instagram

Oliwia Bieniuk pokazała swoje ćwiczenia, a nas... zatkało! Wygląda niebezpiecznie!

Oliwia Bieniuk pokazała jak dba o sylwetkę
Instagram

Oliwia Bieniuk zasypana pytaniami odnośnie tego, jak o siebie dba, opublikowała wideo, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ponadprzeciętna uroda nastolatki to nie tylko efekt dobrych genów ale również ciężkiej pracy. Ćwiczenia, które wykonuje córka Jarosława Bieniuka i Ani Przybylskiej są imponujące i niebezpieczne! Sami spójrzcie. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zastąpi Annę Przybylską? "Zawojuje show-biznes. Oby tylko miała dobrych doradców"

Tajniki idealnej sylwetki Oliwii Bieniuk 

Oliwia Bieniuk pięknieje z roku na rok i dorasta na oczach całej Polski, szczególnie teraz, kiedy staje się coraz aktywniejsza w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie zgromadziła już ponad 140 tysięcy obserwujących. Czy pójdzie w ślady mamy?

Oliwia już nie raz mówiła, że interesuje ją aktorstwo oraz modeling. W ostatnim czasie, w tym drugim radzi sobie coraz lepiej i coraz śmielej publikuje nowe zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Fani podziwiają nie tylko jej urodę ale również idealną sylwetkę. Córka Jarosława Bieniuka coraz częściej odpowiada również na pytania zaciekawionych fanów.

Teraz postanowiła zdradzić, jak dba o swoją sylwetkę.

- Co robisz, że masz taką figurę?
-Trenuję - odpowiedziała krótko

Okazuje się, że Oliwia jest bardzo wysportowana i trenuje akrobatykę sportową. Jej siła i zwinność robią wrażenie! Nastolatka opublikowała w sieci filmik z jednego z treningów, który zobrazował jej umiejętności. Takie figury, i to jeszcze w powietrzu?! My jesteśmy pod wrażeniem, nie tylko tego, co widać na nagraniu, ale przede wszystkim samodyscypliny, która pozwoliła jej osiągnąć takie efekty! Wow!

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zajmie w show-biznesie miejsce Anny Przybylskiej? "Ma bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na jej każdy ruch"

Oliwia Bieniuk zdradziła, jak dba o sylwetkę. Okazuje się, że córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej trenuje akrobatykę sportową, więc jej treningi są bardzo wymagające i imponujące. Zobaczcie sami!

Oliwia Bieniuk pokazała jak dba o sylwetkę
Instagram

Internauci zachwycają się figurą Oliwii Bieniuk. Okazuje się, że to nie tylko zasługa genów ale przede wszystkim ciężkiej pracy. Gratulujemy! 

Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?
Instagram/Oliwia Bieniuk

 

Więcej na temat Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43