Oliwia Bieniuk w sesji zdjęciowej marki Obag
Mat. pras. Obag

Oliwia Bieniuk została twarzą znanej marki! Na zdjęciach coraz bardziej przypomina mamę Annę Przybylską

Oliwia Bieniuk w sesji zdjęciowej marki Obag
Mat. pras. Obag

Oliwia Bieniuk znów została modelką i twarzą marki Obag, z którą już wcześniej miała okazję współpracować. To nie pierwsze kroki w modelingu dla Oliwii - przypomnijmy, że jej przygoda z modelingiem zaczęła się od sesji zdjęciowej dla marki modowej Reserved, potem razem z tatą Jarosławem Bieniukiem i swoimi braćmi wzięła udział w reklamie jednej z sieci komórkowej. Widać, że Oliwia Bieniuk nie zamierza rezygnować z modelingu, aktorstwa i show-biznesu - i bardzo dobrze - bo świetnie się w tym sprawdza! Ma idealną sylwetkę, którą zawdzięcza uprawianiu sportu, oraz urodę którą odziedziczyła po rodzicach.

Oliwia Bieniuk w sesji zdjęciowej marki Obag
Mat. pras. Obag

Wszyscy wróżą Oliwii Bieniuk wielką karierę. Oliwia ma dopiero 17 lat, a już mówi się że będzie godną następczynią swojej mamy Anny Przybylskiej. Ale kariera Oliwii rozwija się stopniowa - tak zdecydował Jarosław Bieniuk:

– Do tej pory o zgodę na udział w zdjęciach i kampaniach Oliwia musiała prosić tatę. Nie było ich zbyt wiele, bo Jarek konsekwentnie odrzucał propozycje współpracy, uważając, że Oliwka powinna najpierw skupić się na nauce. Zdać maturę, skończyć szkołę, a dopiero potem myśleć o karierze. Takiego samego zdania była Ania – mówi ła kilka tygodni temu „Fleszowi” przyjaciółka rodziny Bieniuków.

Oliwia Bieniuk w sesji zdjęciowej marki Obag
Mat. pras. Obag

Oficjalna premiera kolekcji Oliwii Bieniuk i kampanii odbędzie w najbliższy czwartek. Kiedy patrzymy na najnowsze zdjęcia z sesji zdjęciowej, zastanawiamy się kogo przypomina Oliwia Bieniuk bardziej - swoją mamę Annę Przybylską czy tatę Jarosława Bieniuka. Jedno jest jednak pewne - Oliwia jest śliczną dziewczyną i my wróżymy jej wielką karierę!

Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska
Mat. pras. Obag/EastNews

 

Więcej na temat Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22