Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk
Instagram
1/5
Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk
Instagram

Kilka lat temu Oliwia Bieniuk wzięła udział w kampanii reklamowej marki Reserved. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka doskonale sprawdziła się w roli modelki i wydawało się, że po tym udanym debiucie posypią się propozycje reklamowe i nie tylko. Stało się jednak inaczej i od tej pory Oliwię możemy podziwiać jedynie na jej Instagramie. Teraz już wiadomo dlaczego! Przeczytaj więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk chętnie pokazuje swoje mieszkanie. Zobacz, jak mieszka rodzina Ani Przybylskiej!

2/5
Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk
Instagram

Okazuje się, że to Jarosław Bieniuk jest przeciwny karierze Oliwii. W rozmowie z "Na żywo" wyjaśnił, że jego córka jest jeszcze za młoda na show-biznes.

 

- Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas – powiedział Bieniuk w rozmowie z "Na Żywo".

 

Nie tylko on tak uważa!

 

Zobacz: Film o Ani Przybylskiej jednak powstanie? Radosław Piwowarski rozpoczął poszukiwania scenarzysty! 

3/5
Oliwia Bieniuk
Instagram

Ze zdaniem Jarosława Bieniuka zgadza się Katarzyna Bujakiewicz, która przyjaźniła się z Anią Przybylską. 

 

- Kiedy ja zaczynałam, to nie był ten sam show-biznes. Dzisiaj są hejterzy i krytyka, wszechobecna. Trzeba być silnym, by temu sprostać, a dziecko niestety jest bardzo podatne na krytykę. To jest niebezpieczne – powiedziała aktorka w "Na żywo".

 

Zobacz: Oliwia Bieniuk w ogniu krytyki! Internautom nie spodobał się jej podpis pod zdjęciem. Córka Ani Przybylskiej odpowiedziała! 

4/5
Oliwia Bieniuk
Instagram

W takim razie my nie możemy się doczekać aż Oliwia znów pojawi się w kampaniach!

 

Zobacz: Kasia Bujakiewicz uważa, że niektórzy lansują się na plecach Ani Przybylskiej! "Jej by się to nie podobało". O co chodzi?