Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej?
ONS

Film o Ani Przybylskiej jednak powstanie? Zaledwie kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że rodzina zmarłej w 2014 roku aktorki wycofała zgodę na powstanie produkcji opowiadającej o życiu Ani. Bliscy uwielbianej przez widzów gwiazdy ponoć nie zaakceptowali scenariusza, który napisał Radosław Piwowarski. Ostatnio głos w tej sprawie zabrała również przyjaciółka Ani, Kasia Bujakiewicz. 

 

Nie mam z tym projektem nic wspólnego. Radek Piwowarski coś tam pisze, ale, z tego co wiem, jest mało prawdopodobne, że dojdzie do realizacji scenariusza- w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznała wówczas Kasia Bujakiewicz. 

 

Jak Radosław Piwowarski chce przekonać rodzinę Ani Przybylskiej?

 

Wygląda jednak na to, że pomimo sprzeciwu rodziny aktorki, Radosław Piwowarski ma nadzieję, że uda mu się wyprodukować film o Annie Przybylskiej. Jak informuje "Fakt", reżyser podjął ponoć pewne kroki, żeby przekonać bliskich gwiazdy. Według doniesień tabloidu, Piwowarski rozpoczął poszukiwania doświadczonego scenarzysty.

 

Radosław utknął w martwym punkcie i nie wie, jak pokazać tę historię, by każdy był zadowolony. Radosław nie wyobraża sobie, by film o Ani nie powstał. Uważa, że jest jej to winien. A skoro sam nie potrafi zadowolić rodziny Ani, ma nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto tchnie w jego projekt nową jakość, która pozwoli na zekranizowanie historii jej życia- w Fakcie zdradza znajomy Piwowarskiego.

 

Myślicie, że Radosławowi Piwowarskiemu jednak uda się zrealizować film o Ani Przybylskiej?

 

Zobacz także: „Każdego dnia tęsknię za mamą’’. Oliwia Bieniuk kończy dziś 15 lat! Zobaczcie ekskluzywne zdjęcia córki Ani Przybylskiej z sesji dla VIVY!

 

Film o Ani Przybylskiej jednak powstanie?

Anna Przybylska
ONS.pl
 

Czy Radosław Piwowarski przekona bliskich aktorki do swojego projektu?

Matka Ani Przybylskiej o ostatnich chwilach jej życia