Oliwia Bieniuk
Instagram
Widać podobieństwo?
1/4
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Instagram

 

Oliwia Bieniuk od dawna budzi ogromne zainteresowanie mediów. Nie da się ukryć, że 16-latka odziedziczyła urodę po swojej mamie, Annie Przybylskiej. Oliwia Bieniuk ma już na swoim koncie współpracę z marką Reserved, a także kampanię jednej z sieci komórkowych. Wiadomo jednak, że na razie Jarosław Bieniuk pilnuje, by Oliwia skupiała się przede wszystkim na nauce, dlatego na razie możemy podziwiać Oliwię jedynie na Instagramie, gdzie ostatnio córka aktorki i piłkarza opublikowała nowe zdjęcia, na których wygląda niemal jak Anna Przybylska! Musicie je zobaczyć na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk pochwalił się świątecznym zdjęciem z dziećmi. Internauci: "Oliwka jak Ania!"

2/4
Oliwia Bieniuk
Instagram

 

Oliwia Bieniuk już od dawna coraz bardziej zaczynała przypominać swoją mamę - te same oczy, brwi, usta, a także kształt twarzy. Na niektórych fotografiach Oliwia wygląda jak nastoletnia Ania Przybylska. Teraz to podobieństwo staje się coraz bardziej widoczne!

 

Zobacz: Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

3/4
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Instagram/East News

 

Tylko spójrzcie! Oliwia Bieniuk opublikowała nowe zdjęcia, na których pozuje w białym swetrze. Prosta stylizacja na szczęście nie odwraca uwagi od urody nastolatki, która teraz wygląda niemal identycznie jak Ania Przybylska. 

Zobacz: Bieniuk pokazał NIEPUBLIKOWANE wcześniej zdjęcia Oliwki z Anią Przybylską!

 

Poza urodą Oliwia Bieniuk może pochwalić się urokiem i wdziękiem, a także naturalnością. 16-latka nie pozuje w mocnych makijażach, fryzury zawsze ma skromne i dziewczęce. Do tego Oliwia zawsze swobodnie pozuje do zdjęć. 

 

Zobacz: Oliwia Bieniuk to prawdziwa fashionistka! Jest w stanie wydać na kurtkę... 4 tysiące złotych! Oto przegląd jej garderoby

4/4
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Instagram/East News

 

Myślicie, że Oliwia Bieniuk w przyszłości zostanie modelką, a może pójdzie w ślady swojej mamy i postawi na aktorstwo? 

 

Zobacz: Oliwia Bieniuk kończy dziś 16 lat! Na tych zdjęciach wygląda dokładnie jak Ania Przybylska

Więcej na temat Oliwia Bieniuk Anna Przybylska