Olga Kalicka o zerwaniu
TRICOLORS/East News
Newsy

Olga Kalicka odpowiedziała na pytanie o byłego partnera. "To fragment mojego życia..."

Fani zapytali Olgę Kalicką o to, co zaszło między nią a byłym partnerem, Cezarym! Do tej pory unikała tematu, co zdradziła teraz?

Końcówka ubiegłego nie była łatwa dla Olgi Kalickiej. Po premierze "Dziewczyn z Dubaju" mogłoby się wydawać, że aktorka właśnie wkracza w jeden z najlepszych okresów życia - zarówno tego zawodowego, jak i prywatnego. Niedługo po tym, jak film, którego współproducentką została Doda, pojawił się na dużym ekranie, do mediów napłynęły zaskakujące wiadomości dotyczące związku Olgi Kalickiej. Okazało się, że znana z serialu "Rodzinka.pl" gwiazda rozstała się z partnerem! Artystka jeszcze tego samego dnia potwierdziła, że od pewnego czasu nie jest już z ojcem jej dziecka. 

Niedawno Olga Kalicka otrzymała sporo pytań o życie osobiste. Aktorka nie mogła uniknąć także tematu rozstania z Cezarym. Ujawniła, jak czuje się po rozstaniu i co uważa o trudnym okresie, który ma za sobą.

Olga Kalicka o Kacperku z "Rodzinki.pl". Jej reakcja mówi sama za siebie

Olga Kalicka szczerze o rozpadzie związku 

Od dłuższego już czasu Olga Kalicka wyróżniała się na tle aktorek młodego pokolenia i szybko stała się wzorem do naśladowania. Mogłoby się wydawać, że gwiazda posiadła niezwykle trudną umiejętność łączenia życia zawodowego z prywatnym - i to jeszcze przed 30. urodzinami, co w jej branży nie jest zbyt powszechne. Dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl" zyskała dużą popularność, która jednak najwyraźniej nie zawróciła jej w głowie, ponieważ jak dotąd 28-latka nie znalazła się w centrum żadnego skandalu. Wręcz przeciwnie. Olga z sukcesem i dojrzałością prowadzi swoją karierę, w dodatku jest szczęśliwą mamą. Warto też przypomnieć, że aktorka ma też własną markę odzieżową.

Zobacz także: Olga Kalicka zachwyciła na ściance seksowną sukienką. Znamy markę i cenę!

Olga Kalicka i Cezary Nowak rozstali się
Instagram

Dlatego wiadomość o jej rozstaniu z partnerem mogła okazać się szokiem dla wielu fanów. Olga Kalicka w grudniu ubiegłego roku potwierdziła, że nie jest już z ojcem swojego dziecka. Niedawno młoda gwiazda zorganizowała Q&A na swoim Instagramie i została zapytana o to, co zaszło między nią a Czarkiem. Aktorka szybko jednak przypomniała internautom, że szanowanie granic prywatności jest dla niej niezwykle istotne.

Kiedy opowiesz, co zadziało się z Czarkiem? Czy jeszcze wrócicie do siebie? - zapytał jeden z fanów.

To fragment mojego życia, który chciałabym zostawić dla siebie. Dziękuję za zrozumienie i wsparcie - odpowiedziała aktorka.

Olga Kalicka o rozstaniu z Czarkiem
Instagram @olgakalicka

Jej fani nie powinni być zaskoczeni. Choć Olga Kalicka jest aktywna w mediach społecznościowych i ma dobry kontakt z internautami (jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 444 tys. użytkowników), to nie lubi wpuszczać obcych ludzi do swojego życia osobistego. W przeszłości aktorka nie opowiadała o kryzysach w związku. Tym razem jednak ujawniła, że nie czuje się jeszcze w pełni szczęśliwa.

Jesteś szczęśliwa? - zapytał internauta.

W roli mamy bardzo, ale jako kobieta wciąż uczę się, jak być szczęśliwą naprawdę... - przyznała Olga Kalicka.

Olga Kalicka o tym, czy jest szczęśliwa po rozstaniu
Instagram @olgakalicka

Choć niedawno 28-latka mogła chwalić się rolą w "Dziewczynach z Dubaju" - film osiągnął ogromny sukces komercyjny - to po trudnym rozstaniu z pewnością musi na nowo poukładać sobie sprawy osobiste. Jak na razie nie wiemy, czy aktorka zaczęła się już spotykać z kimś innym.

Olga Kalicka rozstała się z Cezarym Nowakiem

Jako pierwsi poinformowaliśmy o rozstaniu Olgi Kalickiej. W grudniu ubiegłego roku udało nam się dowiedzieć od osoby z bliskiego otoczenia aktorki, że już od kilku miesięcy nie jest z Cezarym Nowakiem. Nie poznaliśmy jednak oficjalnej przyczyny zerwania. Warto przypomnieć, że po raz pierwszy wiadomość o ich związku trafiła do mediów w 2018 roku. Olga i Czarek natomiast znali się od czasów szkolnych, choć początkowo ich relacja była tylko koleżeńska. Z czasem najwyraźniej coś zaczęło między nimi iskrzyć i w 2019 roku para była już zaręczona.

Olga i Cezary nie są już razem od kilku miesięcy, ich drogi się rozeszły. Olga niechętnie dzieli się swoją prywatnością, więc szczegóły rozstania najpewniej zostawi dla siebie - przekazała osoba bliska Oldze Kalickiej.

Olga Kalicka rozstała się z partnerem
Instagram

Niedługo później aktorka sama przyznała, że nie jest z ojcem dziecka. Na jej Instagramie pojawił się bardzo emocjonalny wpis, w którym 28-latka potwierdziła doniesienia o swoim życiu prywatnym. Dodała, że jeszcze nigdy nie podejmowała trudniejszej decyzji. Zapewniła też, że zarówno ona, jak i Cezary Nowak nadal będą kierowali się przede wszystkim dobrem ich dziecka. Na koniec zaznaczyła, że nie chce mówić o szczegółach rozstania.

Kochani! To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji - napisała.

Zobacz także: Te pary rozstały się w 2021 roku! Ich związki nie przetrwały próby czasu

Dobrze wiemy, że czas bywa najlepszym lekarstwem, dlatego może z czasem Olga Kalicka postanowi zdradzić nieco więcej na temat rozstania z Cezarym. Na ten moment sprawa jednak jest zbyt świeża.

Olga Kalicka w białej koszuli

Olga Kalicka potwierdza rozstanie z partnerem
Artur Zawadzki/Reporter
Newsy
Olga Kalicka potwierdza rozstanie z partnerem! "Podjęliśmy najtrudniejszą decyzję w naszym życiu"
Olga Kalicka oficjalnie poinformowała swoich fanów o rozstaniu z narzeczonym. "To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie" - zaczęła swój wpis aktorka.

Olga Kalicka i Cezary Nowak nie są już razem. Aktorka opublikowała poruszający wpis na swoim Instagramie, w którym przekazała te smutne informacje. Tym samym potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia, że niestety, związek gwiazdy i jej partnera zakończył się kilka miesięcy temu. Co dokładnie napisała Olga Kalicka? Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  Doda nie pojawiła się na premierze "Dziewczyn z Dubaju". Co na to Olga Kalicka? "Potrafi wyrażać własne zdanie" Olga Kalicka i Cezary Nowak rozstali się! Olga Kalicka prężnie rozwija swoją zawodową karierę i może pochwalić się wieloma sukcesami. Ostatnio oczywiście najgłośniej jest o jej roli w filmie "Dziewczyny z Dubaju" - postać Kamili była dla aktorki dużym wyzwaniem , jednak młoda gwiazda doskonale sobie z tym poradziła. Olga Kalicka doskonale łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem - jest mamą Aleksa, który przyszedł na świat w styczniu 2019 roku. Do niedawna aktorka była również w związku z Cezarym Nowakiem, z którym była zaręczona . Niestety, właśnie okazało się, że ten związek to już przeszłość.  Jak udało nam się dowiedzieć, aktorka rozstała się z partnerem już kilka miesięcy temu . - Olga i Cezary nie są już razem od kilku miesięcy, ich drogi się rozeszły. Olga niechętnie dzieli się swoją prywatnością, więc szczegóły rozstania najpewniej zostawi dla siebie” - mówi nam osoba z otoczenia Kalickiej.  Teraz gwiazda zdecydowała się opublikować oficjalne oświadczenie w tej sprawie.  Na Instagramie Olgi Kalickiej pojawił się poruszający wpis dotyczący rozstania z Cezarym Nowakiem. Gwiazda jednak nie zdecydowała się wyjawić powodów zakończenia swojego kilkuletniego związku. Podkreśliła, że zarówno dla niej, jak i dla...

Olga Kalicka rozstała się z partnerem, Cezarym
Newsy
Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym! 
TYLKO U NAS! Jak udało nam się dowiedzieć, Olga Kalicka i jej partner, Cezary, rozstali się już kilka miesięcy temu. Co się stało?

Olga Kalicka i Cezary Nowak rozstali się. Jak udało nam się dowiedzieć, para taką decyzję podjęła już kilka miesięcy temu. O ich związku dowiedzieliśmy się w 2018 roku, a rok później, w styczniu 2019 roku, urodził im się syn, Aleksy. Poznajcie szczegóły! Zobacz także:  Doda nie pojawiła się na premierze "Dziewczyn z Dubaju". Co na to Olga Kalicka? "Potrafi wyrażać własne zdanie" Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym Olga Kalicka to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Gra od najmłodszych lat, a największą sławę przyniosły jej seriale „Rodzinka.pl” oraz „M jak miłość”. Dziś możemy ją oglądać w hitowych „Dziewczynach z Dubaju”, w którym wcieliła się w jedną z głównych ról. Postać Kamili była dla Olgi wielkim wyzwaniem.           Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka) Kalicka regularnie występuje także w Teatrze Kwadrat oraz rozwija własną markę odzieżową, RÊVES. 28-letnia gwiazda jest również, a może przede wszystkim, szczęśliwą mamą Aleksego, który za miesiąc skończy trzy lata. Jak udało nam się dowiedzieć, aktorka kilka miesięcy temu rozstała się z ojcem chłopca, Cezarym Nowakiem. „Olga i Cezary nie są już razem od kilku miesięcy, ich drogi się rozeszły. Olga niechętnie dzieli się swoją prywatnością, więc szczegóły rozstania najpewniej zostawi dla siebie” - mówi nam osoba z otoczenia Kalickiej.  Pierwszy raz media o związku Olgi i...

Olga Kalicka na imprezie biżuterii Yes
East News
Newsy
Olga Kalicka pokazała zdjęcie w sukni ślubnej! Aktorka powiedziała "tak" w tajemnicy przed mediami?
Olga Kalicka pokazała zdjęcie w sukni ślubnej! Aktorka powiedziała "tak" w tajemnicy przed mediami?

Olga Kalicka pochwaliła się zdjęciem w pięknej sukni ślubnej! Czyżby aktorka w tajemnicy przed mediami wyszła za mąż? Gwiazda już od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek z Cezarym Nowakiem. Para zaledwie kilka miesięcy temu po raz pierwszy została rodzicami. Czy teraz przyszedł czas na ślub? Nie! Okazuje się, że Olga Kalicka będzie panną młodą w "Rodzince.pl"! Aktorka, która wciela się w serialową Magdę, pokazała zdjęcie z planu hitu TVP! Będzie ślub w "Rodzince.pl"? Fani serialu "Rodzinka.pl" z pewnością doskonale wiedzą, że w finale poprzedniego sezonu serialu Magda i Tomek (Maciej Musiał) zostali rodzicami. W najnowszej serii hitu o rodzinie Boskich widzowie po raz pierwszy zobaczyli, jak wygląda córka Magdy i Tomka. Teraz wszystko wskazuje na to, że serialowa para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Olga Kalicka opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu "Rodzinki.pl", na którym pozuje w pięknej, koronkowej sukni ślubnej!  Wyjść za mąż czy z domu...? 🤔😂 @rodzinkapl_official kto wciąż nas ogląda? 😍- napisała na Instagramie.  Czyżby więc szykował się ślub bohaterów "Rodzinki.pl"? Spójrzcie tylko, jak serialowa Magda, czyli Olga Kalicka, prezentuje się w sukni ślubnej! Naszym zdaniem aktorka w białej kreacji od Violi Piekut wygląda obłędnie!  Oglądacie najnowszy sezon "Rodzinki.pl"? Przypominamy, że w jesiennej ramówce TVP serial można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 16:30. Do tej pory produkcja była emitowana w piątki o godzinie 20:45. Jednak teraz w piątkowe wieczory "Rodzinkę.pl" zastąpił reaktywowany program "Czar par". Zobacz także:  Fani oszaleli na punkcie tego zdjęcia Olgi Kalickiej! "Jesteś cudowna" - piszą zgodnie. Zobaczcie sami!...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik