Olga Frycz
Instagram/mat.pras.
1/5
Olga Frycz
Instagram/mat.pras.

W czwartek, 27 września, Olga Frycz urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Helenę. Radosną nowinę przekazała Joanna Jędrzejczyk, która zamieściła w sieci krótki filmik z gratulacjami dla Olgi i jej partnera. 

 

Olga, Grzesiu gratuluje wam malej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Buziaczki. Dziękuję za zdjęcia. Cudowne maleństwo- powiedziała podczas relacji na InstaStories. 

 

Olga Frycz nie kryje swojej radości i chętnie pokazuje zdjęcia córeczki na swoim profilu na Instagramie. Tym razem pochwaliła się fotografiami z pierwszego spaceru i pokazała wózek Heleny. Wiemy, gdzie go kupiła i ile kosztuje! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: OLGA FRYCZ URODZIŁA, ALE NIE TYLKO ONA. INNA GWIAZDA "M JAK MIŁOŚĆ" TEŻ ZOSTAŁA MAMĄ 4 DNI TEMU!

2/5
Olga Frycz
Instagram

Olga Frycz dokumentuje każdą chwilę życia swojej pociechy. Właście pochwaliła się pierwszym spacerem z Helenką, który jest dla niej wyjątkowym wydarzeniem.

 

PIERWSZY SPACER 🍂🍃🍂.Wszystko jest dla mnie takie nowe i takie piękne 🍂🌿🍂. Spokojnego wieczoru dziewczyny ❤️ - napisała Olga Frycz.

 

Aktorka przy okazji pokazała wózek, który wybrała dla córeczki. To Dubatti Stoller ze sklepu Muppetshop. 

 

Zobacz: Kto wydał najwięcej na wózek dla dziecka? Siwiec, Zielińska, a może Błach? Poznaj ceny i marki WÓZKÓW GWIAZD 

3/5
Olga Frycz
Mat. prasowe

Wózek do tanich nie należy - trzeba zapłacić za niego 4300 złotych! Dla niektórych to dużo więcej niż zarabiają w miesiąc.

 

Zobacz: Olga Frycz pokazała pierwsze zdjęcie córeczki! Zdradziła też jej imię!

 

Olga Frycz
Instagram
Instagram

4/5
Olga Frycz
Instagram

Jakiś czas temu Olga Frycz opublikowała recenzję wózka na swoim profilu na Instagramie. Sprawdziła go zanim Helenka przyszła na świat.

 

Wózek Dubatti można z czystym sumieniem zaliczyć do wózków w kategorii miejsko- terenowych ponieważ mamy możliwość wyboru kół ( w zestawie koła miejskie oraz terenowe). 🏔Terenowe są super zwrotne i wózek można obracać jedną ręką w okół własnej osi ☝🏻👌🏻.To co dla mnie ważne to fakt, że składanie i rozkładanie wózka nie należy do skomplikowanych i pomimo, że wózek nie jest najlżejszy z możliwych (bugaboo jest lżejszy podobno) to proces ten nie jest frustrujący a dodatkowym plusem jest, że po złożeniu rama sama stoi .  Gondola jest długa i głęboka i jest stosunkowo wysoka a oprócz tego żeby było wygodnie można regulować wysokość rączki - napisała aktorka.

 

Zobacz: "Za rok na zdjęciu będzie z nami..." Olga Frycz zdradziła płeć swojego dziecka! 

5/5
Olga Frycz urodziła, pokazała córeczkę
Instagram

Uważacie, że cena wózka Olgi Frycz to przesada?

 

Zobacz: Kim jest partner Olgi Frycz? Grzegorz Sobieszek to BARDZO ciekawa postać!

Więcej na temat Olga Frycz