Olga Frycz już wkrótce po raz drugi zostanie mamą! Aktorka i była gwiazda serialu "M jak miłość" opublikowała na Instagramie poruszający wpis w którym pisze o "samodzielnym macierzyństwie" i pokazała urocze zdjęcie na którym pozuje ze swoją córką Helenką. Olga Frycz ma już całkiem spory ciążowy brzuszek!

Reklama

Olga Frycz jest w drugiej ciąży

Olga Frycz po raz pierwszy mamą została we wrześniu 2018 roku. Na świecie pojawiła się wówczas jej córeczka Helenka, która jest owocem związku aktorki i Grzegorza Sobieszka. Niestety, jak już wiemy związek Olgi Frycz i ojca jej córki nie przetrwał próby czasu. Kilka miesięcy temu portal pudelek.pl informował, że była gwiazda "M jak miłość" znalazła nową miłość, jednak dość szybko okazało się, że para zakończyła swoją bliską relację. W ostatnim czasie Olga Frycz nie zdradzała, czy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, ale teraz właśnie poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy żeby moje dzieci były najszczęśliwsze ????‍♀️.

O siebie jestem totalnie spokojna.

Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór- napisała Olga Frycz.

Olga Frycz w swoim wpisie na Instagramie zdradziła, że czeka na narodziny córeczki, dla której wybrała imię Zosia. Internauci ruszyli z gratulacjami!

Zobacz także

- ❤️❤️❤️ oczywiście, że wszystko będzie dobrze! Jesteś Olga Superwoman, dasz sobie świetnie radę ze wszystkim, a jak coś to „ciocie” pomogą!????????????- napisała Agata Rubik.
- ❤️❤️❤️ jesteś super Mamą, wspaniała przyjaciółką i mądrą kobietą- skomentowała Maja Bohosiewicz.
- Och kochana moja ❤️❤️❤️ Przyjadę wyściskać Cię mooooocno ❤️❤️❤️????????????- dodała Adrianna Biedrzyńska.

My również serdecznie gratulujemy!

Najpiękniejsza odzież ciążowa? Sprawdź kody rabatowe Zalando i wyglądaj zjawiskowo w tym wyjątkowym dla Was czasie!

Zobacz także: Olga Frycz była nękana przez paparazzi! Jak sobie z tym poradziła?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama