Olga Frycz
ONS
Newsy

Olga Frycz rozstała się z partnerem! "Spędziliśmy 3,5 roku razem. Mamy córkę Helenkę"

Olga Frycz rozstała się z partnerem! "Spędziliśmy 3,5 roku razem. Mamy córkę Helenkę"

Olga Frycz postanowiła poinformować na Instagramie, że jej 3,5-letni związek z Grzegorzem Sobieszkiem dobiegł końca. Para poznała się na zajęciach z boksu, na które zapisała się gwiazda. Ich relacja szybko się rozwinęła - Olga i Grzegorz w 2018 roku zostali rodzicami Helenki. Co prawda para była zaręczona, ale nigdy nie wspominała o ślubie. Okazuje się, że związek nie przetrwał próby czasu i para podjęła decyzję o rozstaniu. Postanowili to zrobić z wzajemnym szacunkiem, mając na względzie dobro córki.

Olga Frycz była nękana przez paparazzi! Jak sobie z tym poradziła?

Olga Frycz rozstała się z partnerem!

Aktorka na Instagramie wydała oświadczenia na temat rozstania, chcąc uprzedzić wszelkie plotki. Napisała, że oboje starali się walczyć o ten związek, ale niestety się nie udało:

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu - napisała Olga Frycz na Instagramie.

Gwiazda dodała jeszcze, że do ich rozstania nie przyczyniły się osoby trzecie, taką podjęli decyzję. Uprzedziła też, że nadal będą się spotykać z racji na córkę i wspólnie wyjeżdżać. To oznacza, że w mediach społecznościowych nadal mogą się pojawiać ich rodzinne zdjęcia.

Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy – dodała Olga Frycz.

Fani wspierają decyzję aktorki i piszą pełne zrozumienia komentarze. Jednak zdarzają się też krytyczne oceny tej decyzji. Aktorka we wpisie podkreśliła, że to świadoma decyzja dwojga dorosłych ludzi i tym samym ucięła krytyczne dyskusje na ten temat! Przeczytajcie ten szczery wpis!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy ❤️ @xgriszkax

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Para była w związku przez 3,5 roku!

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek
Instagram

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek na ślubie Mai Bohosiewicz

Olga Frycz
Instagram

 

M jak miłość, Mucha, Wieczorek
Mat. prasowe
Seriale
Olga Frycz narzeka na warunki pracy w "M jak miłość", a Krystian Wieczorek? Posłuchajcie, co nam powiedział!
Olga Frycz narzeka na warunki pracy w "M jak miłość", a Krystian Wieczorek? Posłuchajcie, co nam powiedział!

  Olga Frycz udzieliła wywiadu w którym narzekała na warunki pracy i atmosferę na planie "M jak miłość". Jej koledzy po fachu też mieli nienawidzić swoich ról i harówki. Jak wiele w tym prawdy? O to samo zapytaliśmy Krystiana Wieczorka , który gra w produkcji od 2008 roku, czyli już 10 lat! Jakie ma doświadczenia z serialem "M jak miłość"? Przypomnijmy, że to na planie tej produkcji poznał swoją żonę Marysię, z którą ma teraz córeczkę Lenkę.  Posłuchajcie, co miał do powiedzenia aktor, który wciela się w mecenasa Andrzej Budzyńskiego.   Zobacz także:  Frycz narzeka na warunki pracy w "M jak miłość". Mucha ostro jej odpowiedziała!   Mecenas Budzyński i Madzia (Anna Mucha)  to teraz zakochana para w serialu. 

Instagram
Newsy
Kim jest partner Olgi Frycz? Grzegorz Sobieszek to BARDZO ciekawa postać!
Kim jest partner Olgi Frycz? Grzegorz Sobieszek to BARDZO ciekawa postać!
Love Island
Instagram/Mat. pras.
TV-Show
Ola i Mundek z "Love Island" są parą?! Jest komentarz uczestnika!
Love Island: nowa para?! Czy Ola i Mundek są parą?

Dopiero co dowiedzieliśmy się o rozstaniu Oli Kotowskiej i Rafała Pietrzaka z drugiej edycji "Love Island" , a tu już pojawiają się plotki o rzekomym nowym romansie uczestniczki! Czujni fani uważnie śledzą profile społecznościowe bohaterów "Wyspy miłości" i postanowili zapytać, czy przypadkiem coś więcej nie łączy Oli z... Mundkiem! Co ciekawe, chłopak postanowił odpowiedzieć na to pytanie! Zobaczcie sami!  Zobacz także:   Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. "Chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich" Ola i Mundek z "Love Island" są parą?! Ostatni tydzień dostarczył fanom programu "Love Island" mnóstwo emocji! W ubiegłą niedzielę, Rafał Pietrzak poinformował na swoim InstaStory, że jego związek z Olą dobiegł końca. Chłopak w swoim oświadczeniu przyznał między innymi, że jedną z przyczyn ich rozstania była chęć komercjalizacji związku ze strony Oli. Dziewczyna niedługo potem postanowiła odpowiedzieć na zarzuty swojego byłego partnera. Przyznała, że jest jej przykro, jednak nie zamierza rozpaczać z powodu ich rozstania.  Nie jestem zrozpaczona. Jest mi najzwyczajniej w świecie przykro, bo zostałam wykiwana.   Mieliśmy się spotkać z Rafałem, byliśmy umówieni. Natomiast ku mojemu zdziwieniu i zaskoczeniu, Rafał postanowił zrobić to sam. [...]  Trzy tygodnie temu podjęliśmy decyzję, że się rozstajemy - powiedziała Ola. Dziewczyna dodała również, że po zakończeniu udziału w "Love Island" i powrocie do kraju dość szybko dostrzegli z Rafałem, że do siebie nie pasują. Oczywiście fanom było bardzo przykro z powodu rozstania tej dwójki, ale niektórzy z nich już zaczęli podejrzewać, że Ola ma już nowego chłopaka, który również wystąpił w programie!  Okazało się,...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner