Olga Frycz
ONS

Olga Frycz rozstała się z partnerem! "Spędziliśmy 3,5 roku razem. Mamy córkę Helenkę"

Olga Frycz
ONS

Olga Frycz postanowiła poinformować na Instagramie, że jej 3,5-letni związek z Grzegorzem Sobieszkiem dobiegł końca. Para poznała się na zajęciach z boksu, na które zapisała się gwiazda. Ich relacja szybko się rozwinęła - Olga i Grzegorz w 2018 roku zostali rodzicami Helenki. Co prawda para była zaręczona, ale nigdy nie wspominała o ślubie. Okazuje się, że związek nie przetrwał próby czasu i para podjęła decyzję o rozstaniu. Postanowili to zrobić z wzajemnym szacunkiem, mając na względzie dobro córki.

Olga Frycz rozstała się z partnerem!

Aktorka na Instagramie wydała oświadczenia na temat rozstania, chcąc uprzedzić wszelkie plotki. Napisała, że oboje starali się walczyć o ten związek, ale niestety się nie udało:

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu - napisała Olga Frycz na Instagramie.

Gwiazda dodała jeszcze, że do ich rozstania nie przyczyniły się osoby trzecie, taką podjęli decyzję. Uprzedziła też, że nadal będą się spotykać z racji na córkę i wspólnie wyjeżdżać. To oznacza, że w mediach społecznościowych nadal mogą się pojawiać ich rodzinne zdjęcia.

Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy – dodała Olga Frycz.

Fani wspierają decyzję aktorki i piszą pełne zrozumienia komentarze. Jednak zdarzają się też krytyczne oceny tej decyzji. Aktorka we wpisie podkreśliła, że to świadoma decyzja dwojga dorosłych ludzi i tym samym ucięła krytyczne dyskusje na ten temat! Przeczytajcie ten szczery wpis!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy ❤️ @xgriszkax

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Para była w związku przez 3,5 roku!

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek
Instagram

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek na ślubie Mai Bohosiewicz

Olga Frycz
Instagram

 

Więcej na temat Olga Frycz rozstania gwiazd
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17