Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Olek z "M jak miłość" dostanie wezwanie na przesłuchanie! Przyzna się do zabójstwa Artura? 

Olek z "M jak miłość" dostanie wezwanie na przesłuchanie! Przyzna się do zabójstwa Artura? 

Olek z "M jak miłość" trafi do więzienia? Przed nami kolejny, wyjątkowo emocjonujące odcinki serialu TVP! Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski) zakończyła dramat Izy (Adriana Kalska), ale niestety, rozpoczęła tragedię w życiu Olka (Maurycy Popiel). Lekarz w obronie swoich bliskich zabił Skalskiego i prawdopodobnie już wkrótce za to odpowie. Okazuje się bowiem, że w jednym z najnowszych odcinków "M jak miłość" Chodakowski dostanie wezwanie na przesłuchanie! 

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Olek przyzna się do zabójstwa Artura?

Po śmierci Artura Olek bardzo długo ukrywał, co wydarzyło się w lesie nad jeziorem. Dopiero po jakimś czasie opowiedział o wszystkim Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Jego tajemnicę poznała również Aneta (Ilona Janyst) i Iza. Szybko okazało się również, że oprócz ogromnych wyrzutów sumienia Olek musi zmierzyć się również z szantażystą, który widział, co lekarz zrobił Skalskiemu i gdzie zakopał jego zwłoki. Jak już wiemy, Olewicz, który zażądał od Olka pieniędzy w zamian za milczenie ale po tym, jak lekarz uratował życie i zdrowie jego żony, zmienił do niego nastawienie i obiecał mu pomoc w zatuszowaniu sprawy. W 1489 odcinku spełni swoją obietnicę- wykopie zwłoki Artura i pochowa go w innym miejscu! Zagadkę zaginięcia Artura na prośbę ciotki będzie próbował rozwiązać Kamil (Marcin Bosak). Jak donosi "Świat seriali" Kamil będzie udawał pacjenta Olka, żeby zbliżyć się do Chodakowskich, których podejrzewa o zabicie Artura... Portal superseriale.se.pl informuje, że wkrótce złoki Artura zostaną odnalezione, a Olek dostanie wezwanie na policję!

Czy policja będzie chciała oskarżyć Olka o zabójstwo? Lekarz przyzna się do wszystkiego? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Kamil zacznie podejrzewać, że za zaginięciem Artura stoi Olek i Marcin Chodakowscy.

Marcin Bosak na planie
Instagram

Olek dostanie wezwanie na policję. Czy przyzna się do zabójstwa?

Olek M jak miłość

Zobacz także
M jak miłość Iza porwana przez Artura

Iza w "M jak miłość" podczas przesłuchania zdradzi prawdę o Arturze?! Olek trafi za kratki?

Kinga i Piotrek M jak miłość

Oglądasz na bieżąco "M jak miłość"? Mamy naprawdę trudny quiz na temat serialu!

 

Iga Kreft z M jak miłość
Newsy
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu

Dziś, czyli 4 listopada 2019 roku, mija dokładnie 19 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów serial zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie 19 lat temu. I chociaż na początku nawet aktorzy podejrzewali, że "M jak miłość" zniknie już po pierwszym sezonie, to dziś fani nie wyobrażają sobie, że serial mógłby się zakończyć. "M jak Miłość" to dziś jeden z największych hitów, który wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. A czy pamiętacie, jak na samym początku wyglądały największe gwiazdy "M jak miłość"? Niektórzy bardzo się zmienili przez ostatnie 19 lat! Zobaczcie sami!  

Iza i Marcin M jak miłość
Instagram
Newsy
Jak uważnie oglądałaś "M jak miłość" w 2019 roku? Sprawdź się w naszym QUIZIE

Rok 2019 okazał się wyjątkowy dla bohaterów serialu "M jak miłość". Wiele działo się w życiu Kingi i Piotrka, Magdy Marszałek, Uli i Bartka, zakończył się wątek Artura Skalskiego. Katia zaszła w ciążę, Iza miała wypadek a w związku Natalii i Franka pojawił się kryzys. 2019 rok nie dla wszystkich bohaterów okazał się sielanką, a co nas czeka w nowym roku? Mamy nadzieję, że równie ciekawe wątki.

Jeśli jesteś prawdziwym fanem serialu sprawdź się w naszym quizie! Przygotowaliśmy naprawdę trudne pytania...

Rok 2019 okazał się wyjątkowy dla bohaterów serialu " M jak miłość ". Wiele działo się w życiu Kingi i Piotrka, Magdy Marszałek, Uli i Bartka, zakończył się wątek Artura Skalskiego. Katia zaszła w ciążę, Iza miała wypadek a w związku Natalii i Franka pojawił się kryzys. 2019 rok nie dla wszystkich bohaterów okazał się sielanką, a co nas czeka w nowym roku? Mamy nadzieję, że równie ciekawe wątki. Jeśli jesteś prawdziwym fanem serialu sprawdź się w naszym quizie! Przygotowaliśmy naprawdę trudne pytania...

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Olek w więzieniu wpadnie w depresję. Czy Iza go uratuje?
"M jak miłość": Olek w więzieniu wpadnie w depresję. Czy Iza go uratuje?

Iza (Adriana Kalska) pomoże Olkowi (Maurycy Popiel) w trudnych chwilach! Co dokładnie zrobi Iza i co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Przed nami naprawdę emocjonujące chwile! Fani hitowego serialu doskonale wiedzą, że w jednym z ostatnich odcinków Olek trafił do aresztu- policja zatrzymała go na weselu Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski). I chociaż w miejscu wskazanym przez Kamila (Marcin Bosak) policja nie znalazła ciała Artura (Tomasz Ciachorowski) to śledczy odnaleźli jego DNA. Cała sytuacja mocno wpłynęła na stan psychiczny Olka. Młody lekarz załamał się i teraz jest o krok od tego, żeby przyznać się, że to przez niego Artur nie żyje. Iza pomoże Olkowi w walce o wolność Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1514 odcinku "M jak miłość" Olek będzie w naprawdę fatalnym stanie. W trudnych chwilach będzie go wspierać cała rodzina, ale dopiero słowa Izy zmienią jego nastawienie. Olek nie może poradzić sobie z myślą, że nie uratował Artura i skazał go na pewną śmierć jednak po spotkaniu z żoną brata zacznie walczyć o swoją przyszłość i nie przyzna się do winy. Iza odwiedzi Olka w areszcie i przypomni mu, co wydarzyło się kilka miesięcy wcześniej, jak uratował ją i jej dzieci. Iza podziękuje lekarzowi za to, że tylko dzięki niemu Artur przestał ją terroryzować. Iza będzie mówić, że  gdyby nie Olek, psychopata po prostu odebrał by jej życie. Jak informuje portal Iza będzie prosić Chodakowskiego, żeby się nie poddawał i nie przyznawał do zabójstwa. Szczera i poruszająca rozmowa z Izą pomoże Olkowi, który postanowi walczyć o swoją przyszłość. Czy Chodakowski uniknie więzienia i zostanie oczyszczony z zarzutów? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:   Olek w „M jak miłość” dostanie dożywocie!? Kamil...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner