Party Stories
Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Olek z "M jak miłość" dostanie wezwanie na przesłuchanie! Przyzna się do zabójstwa Artura? 

Olek z "M jak miłość" trafi do więzienia? Przed nami kolejny, wyjątkowo emocjonujące odcinki serialu TVP! Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski) zakończyła dramat Izy (Adriana Kalska), ale niestety, rozpoczęła tragedię w życiu Olka (Maurycy Popiel). Lekarz w obronie swoich bliskich zabił Skalskiego i prawdopodobnie już wkrótce za to odpowie. Okazuje się bowiem, że w jednym z najnowszych odcinków "M jak miłość" Chodakowski dostanie wezwanie na przesłuchanie! 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Olek przyzna się do zabójstwa Artura?

Po śmierci Artura Olek bardzo długo ukrywał, co wydarzyło się w lesie nad jeziorem. Dopiero po jakimś czasie opowiedział o wszystkim Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Jego tajemnicę poznała również Aneta (Ilona Janyst) i Iza. Szybko okazało się również, że oprócz ogromnych wyrzutów sumienia Olek musi zmierzyć się również z szantażystą, który widział, co lekarz zrobił Skalskiemu i gdzie zakopał jego zwłoki. Jak już wiemy, Olewicz, który zażądał od Olka pieniędzy w zamian za milczenie ale po tym, jak lekarz uratował życie i zdrowie jego żony, zmienił do niego nastawienie i obiecał mu pomoc w zatuszowaniu sprawy. W 1489 odcinku spełni swoją obietnicę- wykopie zwłoki Artura i pochowa go w innym miejscu! Zagadkę zaginięcia Artura na prośbę ciotki będzie próbował rozwiązać Kamil (Marcin Bosak). Jak donosi "Świat seriali" Kamil będzie udawał pacjenta Olka, żeby zbliżyć się do Chodakowskich, których podejrzewa o zabicie Artura... Portal superseriale.se.pl informuje, że wkrótce złoki Artura zostaną odnalezione, a Olek dostanie wezwanie na policję!

Czy policja będzie chciała oskarżyć Olka o zabójstwo? Lekarz przyzna się do wszystkiego? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Kamil zacznie podejrzewać, że za zaginięciem Artura stoi Olek i Marcin Chodakowscy.

Marcin Bosak na planie
Instagram

Olek dostanie wezwanie na policję. Czy przyzna się do zabójstwa?

Olek M jak miłość

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iga Kreft z M jak miłość
Newsy
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu

Dziś, czyli 4 listopada 2019 roku, mija dokładnie 19 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów serial zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie 19 lat temu. I chociaż na początku nawet aktorzy podejrzewali, że "M jak miłość" zniknie już po pierwszym sezonie, to dziś fani nie wyobrażają sobie, że serial mógłby się zakończyć. "M jak Miłość" to dziś jeden z największych hitów, który wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. A czy pamiętacie, jak na samym początku wyglądały największe gwiazdy "M jak miłość"? Niektórzy bardzo się zmienili przez ostatnie 19 lat! Zobaczcie sami!  

Iza i Marcin M jak miłość
Instagram
Newsy
Jak uważnie oglądałaś "M jak miłość" w 2019 roku? Sprawdź się w naszym QUIZIE

Rok 2019 okazał się wyjątkowy dla bohaterów serialu "M jak miłość". Wiele działo się w życiu Kingi i Piotrka, Magdy Marszałek, Uli i Bartka, zakończył się wątek Artura Skalskiego. Katia zaszła w ciążę, Iza miała wypadek a w związku Natalii i Franka pojawił się kryzys. 2019 rok nie dla wszystkich bohaterów okazał się sielanką, a co nas czeka w nowym roku? Mamy nadzieję, że równie ciekawe wątki.

Jeśli jesteś prawdziwym fanem serialu sprawdź się w naszym quizie! Przygotowaliśmy naprawdę trudne pytania...

Rok 2019 okazał się wyjątkowy dla bohaterów serialu " M jak miłość ". Wiele działo się w życiu Kingi i Piotrka, Magdy Marszałek, Uli i Bartka, zakończył się wątek Artura Skalskiego. Katia zaszła w ciążę, Iza miała wypadek a w związku Natalii i Franka pojawił się kryzys. 2019 rok nie dla wszystkich bohaterów okazał się sielanką, a co nas czeka w nowym roku? Mamy nadzieję, że równie ciekawe wątki. Jeśli jesteś prawdziwym fanem serialu sprawdź się w naszym quizie! Przygotowaliśmy naprawdę trudne pytania...

Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" policja nie odnajdzie zwłok Artura, ale Olek i tak trafi do więzienia!
W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wielkich emocji.

W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wielkich emocji. Jak już wiemy, sporo dzieje się w wątku Olka (Maurycy Popiel), który broniąc swoich bliskich doprowadził do śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski). Chociaż śmierć psychopaty zakończyła dramat Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) to teraz prawdziwy koszmat przeżywa Olek Chodakowski. Młody lekarz walczy nie tylko z wyrzutami sumienia, ale również musi poradzić sobie z Kamilem (Marcin Bosak), który podejrzewa, że to właśnie Olek jest odpowiedzialny za zniknięcie jego kuzyna. Wkrótce Kamil wskaże policji, gdzie Chodakowski zakopał zwłoki Artura! Policja nie odnajdzie zwłok Artura Według doniesień portalu superseriale.se.pl, już w 1507. odcinku "M jak miłość" Kamil wskaże policji miejsce, w którym Olek zakopał zwłoki Artura. Co ciekawe, pomimo przekopania miejsca zbrodni śledczy nie odnajdą ciała Skalskiego! Wszystko dzięki Olewiczowi, który jakiś czas temu obiecał Olkowi, że pomoże mu uniknąć więzienia- mężczyzna odkopał zwłoki Artura i zakopał je w innym miejscu!  Brak zwłok we wskazanym przez Kamila miejscu nie zakończy podejrzeń śledczych, którzy na miejscu przeprowadzą dokładne badania i zabezpieczą ślady biologiczne... Niestety, w tym samym odcinku prokuratura postawi Olkowi oficjalne zarzuty i lekarz trafi do aresztu. Jak już wiemy, w trudnych chwilach Olek będzie mógł liczyć na wsparcie swoich bliskich, a przede wszystkim na pomoc Anety z którą lekarz postanowi nawet wziąć ślub!  Jak dalej potoczą się losy Olka Chodakowskiego i czy policja kiedyś odnajdzie zwłoki Artura? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:   Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie twarz...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner