M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

"M jak miłość": Olewicz to groźny przestępca! Wyzna prawdę Olkowi i uratuje go przed więzieniem?

"M jak miłość": Olewicz to groźny przestępca! Wyzna prawdę Olkowi i uratuje go przed więzieniem?

Wielkie emocje i zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"! Okazuje się, że Olewicz (Tomasz Dedek) skrywa mroczną tajemnicę, która wkrótce wyjdzie na jaw! Szantażysta Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) opowie młodemu lekarzowi o swojej przeszłości i... uratuje go przed więzieniem? W najnowszych odcinkach serialu TVP Olewicz nie będzie ukrywał wdzięczności za uratowanie żony, dlatego kiedy zrozumie, że Olek może mieć poważne problemy za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) zrobi wszystko, żeby mu pomóc! Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Olewicz wyzna prawdę Chodakowskiemu

Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1489 odcinku "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy Olka z Olewiczem. Sznatażysta po raz kolejny będzie chciał podziekować młodemu lekarzowi za uratowanie zdrowia jego ukochanej żony. Kiedy Olewicz zobaczy, jak kobieta porusza się dzięki operacji przeprowadzonej przez Chodakowskiego zdecyduje się na szczere wyznanie. 

- Mam sporo na sumieniu. Robiłem różne lewe interesy- powie skruszony Olewicz. Kiedyś nawet inaczej się nazywałem! Kiedy wyszedłem z więzienia, wszyscy się ode mnie odwrócili!- doda szantażysta Olka. 

Olewicz przyzna, że w trudnych chwilach mógł liczyć tylko na swoją żonę, która dziś jest dla niego najważniejszą osobą na świecie. Teraz kiedy kobieta wróciła do zdrowia dzięki Chodakowskiemy Olewicz postanowi mu pomóc i zapewni, że się mu odwdzięczy. 

- Mnie niczego nie potrzeba. Może poza świętym spokojem. Ale tego pan nie jest w stanie mi zagwarantować - odpowie mu zaskoczony lekarz. 

- I tu się pan myli, panie doktorze, i tu się pan myli- powie Olewicz kiedy lekarz od niego odejdzie. 

W 1489 odcinku Olewicz spełni swoją obietnicę! W nocy Olewicz wybierze się do lasu i wykopie zwłoki Skalskiego! Zrobi to po to, żeby przenieść je w inne miejsce, tak żeby nikt ich nie znalazł- wcześniej bowiem Olewicz dowie od znajomego, że jego pies znalazł jakiś trop w lesie i chce przeszukać okolicę. Olewicz będzie pewny, że przeniesienie zwłok na zawsze zamknie sprawę tajemniczego zaginięcia Artura... Niestety, wkrótce zrozumie, jak bardzo się mylił!

Zobacz także: Ciało Artura w "M jak miłość" zostanie znalezione! Wyjdzie na jaw, kto zabił Skalskiego?

Olewicz w przeszłości siedział w więzieniu i zmienił nazwisko. 

Olek szantażowany w M jak miłość
Instagram

Czy Olek unieknie więzienia dzięki Olewiczowi?

Olek M jak miłość

 

Iga Kreft z M jak miłość
Newsy
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu

Dziś, czyli 4 listopada 2019 roku, mija dokładnie 19 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów serial zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie 19 lat temu. I chociaż na początku nawet aktorzy podejrzewali, że "M jak miłość" zniknie już po pierwszym sezonie, to dziś fani nie wyobrażają sobie, że serial mógłby się zakończyć. "M jak Miłość" to dziś jeden z największych hitów, który wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. A czy pamiętacie, jak na samym początku wyglądały największe gwiazdy "M jak miłość"? Niektórzy bardzo się zmienili przez ostatnie 19 lat! Zobaczcie sami!  

Iza i Marcin M jak miłość
Instagram
Newsy
Jak uważnie oglądałaś "M jak miłość" w 2019 roku? Sprawdź się w naszym QUIZIE

Rok 2019 okazał się wyjątkowy dla bohaterów serialu "M jak miłość". Wiele działo się w życiu Kingi i Piotrka, Magdy Marszałek, Uli i Bartka, zakończył się wątek Artura Skalskiego. Katia zaszła w ciążę, Iza miała wypadek a w związku Natalii i Franka pojawił się kryzys. 2019 rok nie dla wszystkich bohaterów okazał się sielanką, a co nas czeka w nowym roku? Mamy nadzieję, że równie ciekawe wątki.

Jeśli jesteś prawdziwym fanem serialu sprawdź się w naszym quizie! Przygotowaliśmy naprawdę trudne pytania...

Rok 2019 okazał się wyjątkowy dla bohaterów serialu " M jak miłość ". Wiele działo się w życiu Kingi i Piotrka, Magdy Marszałek, Uli i Bartka, zakończył się wątek Artura Skalskiego. Katia zaszła w ciążę, Iza miała wypadek a w związku Natalii i Franka pojawił się kryzys. 2019 rok nie dla wszystkich bohaterów okazał się sielanką, a co nas czeka w nowym roku? Mamy nadzieję, że równie ciekawe wątki. Jeśli jesteś prawdziwym fanem serialu sprawdź się w naszym quizie! Przygotowaliśmy naprawdę trudne pytania...

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olek uniknie więzienia dzięki ciotce Artura? Zaskakujący zwrot akcji w serialu! 
M jak miłość: Olek uniknie więzienia dzięki ciotce Artura? Zaskakujący zwrot akcji w serialu! 

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" zostanie skazany za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) i trafi do więzienia? Brat Marcina (Mikołaj Roznerski) już od kilku miesięcy przeżywa prawdziwy dramat. Po tym, jak doprowadził do śmierci Skalskiego- broniąc Izę przed psychopatą- młody lekarz wpadł w depresję i do tej pory nie może poradzić sobie z wydarzeniami z przeszłości. Kilka tygodni temu policja aresztowała Olka i teraz wszyscy fani "M jak miłość" zadają sobie pytanie, czy wkrótce usłyszy wyrok czy może jednak uniknie więzienia. Teraz okazuje się, że Chodakowskiemu może pomóc... ciotka Artura! Olek nie trafi do więzienia? Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1520 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że ciotka Artura może pomóc Olkowi przed sądem! Jak to możliwe? Ciotka Skalskiego do tej pory robiła wszystko, żeby dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się z Arturem. Kobieta od samego początku czuła, że Artur nie żyje dlatego poprosiła Kamila (Marcin Bosak) o to, żeby dowiedział się, co stało się z jego kuzynem. Kamil wpadł w obsesję i robił wszystko, żeby poznać prawdę. Kiedy przez przypadek Olewicz opowiedział mu o tym, że Olek zabił Artura, od razu powiadomił policję. Teraz Olek czeka na sprawę, która przesądzi o jego przyszłości. W trudnych chwilach wspiera go rodzina i Budzyński (Krystian Wieczorek), który wkrótce przekaże lekarzowi dobrą wiadomość! Jak informuje portal superseriale.se.pl prawnik przyzna, że lekarzowi mogą pomóc zeznania ciotki Artura- kobieta zrozumie bowiem, że to Skalski był bezwględnym mordercą. Musisz mieć z tyłu głowy, że Gryc jako oskarżyciel posiłkowy jest wyjątkowym przeciwnikiem i czeka nas z nim ostra batalia. Z nim pójdzie nam zdecydowanie trudniej niż z panią Skalską, ciotką Artura. Po pierwszej...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner