Ola Szwed pokazała zdjęcie syna
Facebook/ONS
Newsy

Ola Szwed wybrała dla syna rzadkie imię. Gwiazda opowiedziała o dziecku i pokazała urocze zdjęcia

Tydzień temu została mamą

Tydzień temu jako pierwsi z radością poinformowaliśmy o kolejnych narodzinach w show-biznesie. Na świat przyszło pierwsze dziecko Oli Szwed. Wówczas pisaliśmy, że gwiazda zbierała siły, aby móc oficjalnie podzielić się informacją z fanami. Ten dzień naszedł dzisiaj. Na swoim Facebooku aktorka poinformowała jak czuje się jej syn, a także zdradziła jego imię - Borys.

Gwiazda podziękowała przy okazji wszystkim, którzy uszanowali jej prośbę o poszanowanie prywatności w czasie ciąży. Oświadczenie, które Ola wystosowała w tej sprawie, przeczytasz tutaj.
 

Właśnie mija tydzień od kiedy po 9 miesiącach radosnego oczekiwania nadeszła ta wymarzona chwila – w moim życiu pojawił się wyjątkowy Mały – mój promyczek, słoneczko, mężczyzna mojego życia, który, jak na gentlmana przystało, zjawił się terminowo i to z punktualnością godną szwajcarskiego zegarka. Z radością informuję że obydwoje z Borysem czujemy się wspaniale :) Chciałabym serdecznie podziękować Wam kochani i wszystkim tym, którzy przez ostatnie miesiące tak dobrze nam życzyli – za istny ocean serdeczności jaki od Was otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy, za wszelkie wyrazy wsparcia, za troskę, za uśmiech – za to że byliście. W szczególności chciałabym podziękować tym, którzy wykazali się ogromną empatią – za poszanowanie prywatności mojej i moich najbliższych w tym jakże wyjątkowym czasie jakim jest ciążaczytamy.


Żeby było bardziej wzruszająco, Ola dodała także romantyczne zdjęcie z ojcem dziecka, Krzysztofem Białkowskim.

Jeszcze raz gratulujemy młodej mamie.

Ola Szwed urodziła syna Borysa
Ola Szwed w ciąży na premierze Hobbita

 

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Instagram/inne
Newsy
Tamara Arciuch pokazała PIERWSZE zdjęcia po porodzie. Zobaczcie, jak wygląda świeżo upieczona mama!
Widać, że ciąża jej służy!

Tamara Arciuch na pierwszych zdjęciach po porodzie. Ponad dwa tygodnie temu aktorka po raz trzeci została mamą. Gwiazda urodziła wówczas córeczkę, Nadię. Radosną informację, za pośrednictwem Instagrama, osobiście przekazała świeżo upieczona mama. Tamara Arciuch przyznała wówczas, że razem z Bartkiem Kasprzykowskim najbliższe tygodnie zamierzają poświęcić tylko dla swojej rodziny. Kilka dni temu zostaliśmy rodzicami zdrowej córeczki. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym wyjątkowym czasie, szczególnie personelowi medycznemu za opiekę i dyskrecję. Dziękujemy dziennikarzom i fotografom za okazanie szacunku dla naszej prywatności. Przyjaciołom i rodzinie za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Przez kilka następnych tygodni będziemy spędzać czas z rodziną, a zbliżające się święta są doskonałą okazją na wyciszenie się, refleksję i radość w gronie najbliższych, czego Wam z całego serca życzymy- napisała wówczas Tamara Arciuch.   Teraz fani gwiazdy mogą zobaczyć, jak prezentuje się świeżo upieczona mama. Na  Instagramie pojawiły się dwa nowe zdjęcia szczęśliwej mamy. Tamara Arciuch promienieje!   Zobacz także: Zosia czy Rebeka – czym kierować się przy wyborze imienia dla dziewczynki?   Tamara Arciuch na pierwszych zdjęciach po narodzinach córki. Aktorka zaledwie kilka tygodni temu urodziła trzecie dziecko.  

Tamara Arciuch pokazała zdjęcia z sesji ciążowej
Instagram
Newsy
Tamara Arciuch już urodziła! To chłopiec czy dziewczynka?
Komu dziękuje aktorka?

Tamara Arciuch urodziła! To już trzecie dziecko aktorki. Gwiazda ma już dwóch synów - starszego z poprzedniego związku z Bernardem Szycem oraz młodszego, którego ojcem jest Bartosz Kasprzykowski. Teraz para powitała na świecie córeczkę! Tamara Arciuch pochwaliła się wesołą nowiną na Instagramie, gdzie dodała wpis: Kilka dni temu zostaliśmy rodzicami zdrowej córeczki. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym wyjątkowym czasie, szczególnie personelowi medycznemu za opiekę i dyskrecję. Dziękujemy dziennikarzom i fotografom za okazanie szacunku dla naszej prywatności. Przyjaciołom i rodzinie za to, że zawsze możemy na Was liczyć. A jakie mają teraz plany Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski? Para również zdradziła to w swoim wpisie: Przez kilka następnych tygodni będziemy spędzać czas z rodziną, a zbliżające się święta są doskonałą okazją na wyciszenie się, refleksję i radość w gronie najbliższych, czego Wam z całego serca życzymy. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!   Zobacz: Bartek Kasprzykowski pokazał ZDJĘCIE jak jego ukochana pięknie wygląda w ciąży!   Tamara Arciuch urodziła! Aktorka powitała na świecie córeczkę!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska wydała specjalne OŚWIADCZENIE w sprawie ciąży! Co napisała?
Zobacz nowy wpis trenerki!

Anna Lewandowska wydała oświadczenie w sprawie ciąży. Na facebookowym profilu żony Roberta Lewandowskiego pojawił się specjalny wpis, w którym trenerka odnosi się do licznych publikacji na temat jej ciąży. Lewandowska dementuje w nim wszelkie informacje z artykułów, które pojawiały się w mediach na jej temat. Gwiazda fitnessu podkreśla, że żadne publikacje na temat jej ciąży nie są przez nią autoryzowane.    Zobacz też:  TYLKO U NAS! Znamy imię i płeć dziecka Anny i Roberta Lewandowskich! Będziecie zaskoczeni!   Oświadczenie Anny Lewandowskiej w sprawie ciąży Drodzy, chciałabym stanowczo zdementować pojawiające się w ostatnim czasie w różnych środkach masowego przekazu, szczególnie w niektórych kolorowych tygodnikach, informacje na temat stanu mojego zdrowia, stanu ciąży, sposobu i miejsca jej rozwiązania oraz tym podobnych ,,pewnych i sprawdzonych newsów”, zaczerpniętych podobno bezpośrednio z grona mi najbliższych przyjaciół i rodziny. Stanowczo podkreślam, że pojawiające się ostatnio artykuły na mój temat w żaden sposób nie były autoryzowane przeze mnie, ani osoby z którymi współpracuję, opierają się na niesprawdzonych i niepotwierdzonych informacjach - napisała Anna Lewandowska na swoim profilu. Trenerka apeluje o uszanowanie jej prywatności w czasie oczekiwania na dziecko. W tym miejscu, zwracam się do Wydawców, ze względu na naruszanie moich dóbr osobistych, aby weryfikowali rzetelność informacji swoich współpracowników, które publikują na łamach swoich magazynów i czasopism. Jednocześnie przekazuję, że jeśli nadal będą naruszane moje dobra osobiste, poprzez publikację niepotwierdzonych informacji, będę zmuszona wejść na drogę prawną. Wierzę jednak, że uszanujecie Państwo moją prośbę. A Wam moi Kochani chciałabym podziękować za wsparcie i pozytywną energię jaką otrzymuję każdego...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner