Oświadczenie Meghan Markle

Zaskakujący zwrot wydarzeń DWA DNI przed ślubem. Meghan Markle wydała oświadczenie!

Oświadczenie Meghan Markle

 

To już pewne! Thomas Markle nie pojawi się na ślubie swojej córki, Meghan i księcia Harry'ego! Już za kilka dni, 19 maja, brat księcia Williama ożeni się z hollywoodzką aktorką. Niestety, przyszła panna młoda nie może w pełni cieszyć się zbliżającą uroczystością ze względu na swojego ojca, który wywołał ostatnio spore zamieszanie! Kilka dni temu zagraniczne media donosiły, że Thomas Markle spiskował z paparazzi, którzy mieli zrobić mu zdjęcia, jak szykuje się do ślubu córki. "Daily Mail" twierdził wówczas, że ojciec przyszłej księżnej miał na tym zarobić aż 100 tysięcy funtów! Sprawa wyszła na jaw, a na dodatek okazało się, że ojciec wybranki Harry'ego miał zawał! Od tamtej chwili wszyscy zastanawiali się, czy jednak pojawi się na ślubie córki - teraz Amerykanka postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie! 

 

Zobacz także: Szampańska zabawa? Nic z tych rzeczy! Goście Harry'ego i Meghan Markle będą mieli ciężko!

 

Meghan Markle wydała oświadczenie w sprawie ojca

 

Meghan Markle przyznała, że jej ojciec nie pojawi się na ślubie! Pałac Kensington opublikował na Twitterze oświadczenie aktorki!

Niestety, mój ojciec nie pojawi się na naszym ślubie. Zawsze troszczyłam się o mojego ojca i mam nadzieję, że zapewni mu się przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu. Pragnę podziękować wszystkim, którzy zaoferowali hojne wyrazy wsparcia. Proszę, wiedzcie jak bardzo Harry i ja czekamy na to, by podzielić się z wami w sobotę naszym wyjątkowym dniem- czytamy w oświadczeniu narzeczonej księcia Harry'ego.

Zobacz także: TO ONA BĘDZIE DRUHNĄ MEGHAN MARKLE! CZYŻBY MIAŁA PRZYĆMIĆ PANNĘ MŁODĄ?

Meghan Markle przyznała, że jej ojciec nie pojawi się na ślubie.

 

Ślub aktorki i księcia Harry'ego odbędzie się już 19 maja.

Meghan Markle i książę Harry
 

Meghan Markle w płaszczu Burberry
Meghan Markle w płaszczu Burberry

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08