Agnieszka Radwańska trzyma puchar
East News

Ostry komentarz ojca Radwańskiej po zwycięstwie Agnieszki. Zdradza też, kto pomógł córce wygrać!

Agnieszka Radwańska trzyma puchar
East News

Robert Radwański, ojciec Agnieszki Radwańskiej cieszy się ze zwycięstwa córki, ale nie żałuje ostrych słowach trenerowi zawodniczki. Co ciekawe, Robert Radwański jest chyba jedyną osobą, który nie wpadł w euforię po zwycięstwie córki. Po zwycięstwie Agnieszki Radwańskiej w turnieju Masters w Singapurze wszyscy świętują spektakularny sukces tenisistki.  Robert Radwański nie kryje zadowolenia ze zwycięstwa córki, jednak w jego wypowiedziach pojawiła się i krytyka:

Początek roku to była droga cierniowa. Czy teraz będzie jej łatwiej o wygranie Wielkiego Szlema? Zobaczymy. Zależy, jak przepracuje kolejne miesiące przed kolejnym sezonem i czy nie straci formy. Ja mam swoje zdanie na temat obecnego szkoleniowca córki i go nie zmieniam. Jedna jaskółka wiosny nie czyni - cytuje Roberta Radwańskiego "Fakt".

Ojciec Radwańskiej o Tomaszu Wiktorowskim

Ojciec Radwańskiej nie przepada za trenerem Agnieszki Radwańskiej. W tym roku w rozmowie z onet.pl apelował nawet o zwolnienie Tomasza Wiktorowskiego.  Twierdził, że "jeśli tylko pan Wiktorowski ma choć trochę honoru, powinien zrezygnować z funkcji trenera nie tylko w reprezentacji Polski, ale i jako szkoleniowca mojej córki"

Radwański podkreślał jednak, że zwycięstwo Agnieszki to niezwykle ważna wygrana, która przejdzie do historii:

To bardzo ważne zwycięstwo, każdy tenisista to potwierdzi. To także jedno z największych osiągnięć Agnieszki. Ja postawiłbym je na równi z finałem Wimbledonu z 2012 roku. Może wreszcie doczekamy się, że Polka będzie numerem jeden na świecie - przewidywał ojciec Isi.

 

 

 

Aaaaaaaaa ale się cieszeeeeeee!! Soooooooo happy!!! WTA Finals Singapore #TeamAga

Posted by Agnieszka Radwanska on 1 listopada 2015

 

Zdradził także, na czyje wsparcie Agnieszka mogła liczyć podczas turnieju:

Wydawało się, że tego dnia będziemy w spokoju rozmyślać o przeszłości i wspominać bliskich, a okazało się, że może to być też szczęśliwy dzień. Jestem pewny, że Agnieszce pomógł też dziś "z góry" dziadek Władysław - zdradził Radwański.

Gwiazdy gratulują Agnieszce Radwańskiej

Sukces Radwańskiej nie przeszedł bez echa również w show-biznesie. Wiele gwiazd i celebrytów zachwycało się zwycięstwem Agnieszki, publikując na swoim profilach gratulacje. Wśród nich znalazły się m.in. Karolina Korwin Piotrowska czy Dorota Wróblewska, które napisały:

 

I to jest GWIAZDA!
Agnieszka Radwańska mistrzynią świata!
Wspaniała walka, ogromy wysiłek i wielki sukces!
Dzięki za emocje i chwile wzruszenia.

 

 

 

 

 

 

I to jest GWIAZDA!Agnieszka Radwańska mistrzynią świata!Wspaniała walka, ogromy wysiłek i wielki sukces!Dzięki za emocje i chwile wzruszenia.

Posted by Dorota Wróblewska - oficjalny blog on 1 listopada 2015

Agnieszka Radwańska z trenerem Tomaszem Wiktorowskim

 

Agnieszka Radwańska i Tomasz Wiktorowski na korcie
East News

 

Agnieszka Radwańska z ojcem Robertem Radwańskim

 

Agnieszka Radwańska z ojcem Robertem Radwańskim na konferencji prasowej
East News

 

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33