Roksana Węgiel i Kevin Mglej są parą już prawie dwa lata. Niemalże od samego początku musieli mierzyć się z ciemnymi stronami popularności. Szczególnie partner najpopularniejszej nastolatki w Polsce. Ludziom z łatwością przychodziła m. in. ocena jego wyglądu. W ostatnich miesiącach Kevin Mglej przeszedł metamorfozę, a tego efekty można zobaczyć na zdjęciach, które opublikowała Roxie Węgiel.

Reklama

Metamorfoza Kevina Mgleja, ukochanego Roxie Węgiel

Kevin Mglej i Roksana Węgiel nie mają łatwo w show-biznesie. Młoda wokalistka próbowała przygotować partnera na zderzenie z jej popularnością. W pewnym momencie Kevin Mglej zdecydował się nawet wycofać z mediów społecznościowych. Komentujący nie mieli litości w jego ocenie. Zdecydował się na metamorfozę, a na decyzję o niej miało wpływ m. in. to pisano o nim w sieci. Kevin Mglej przyznał:

Od roku jestem w poważnym treningu (…). Czułem się bardzo źle. To chyba przez to już jestem 26 kilogramów chudszy, bo tyle się naczytałem o tym, jakim jestem grubasem
- mówił w wywiadzie dlaPomponika.
Roksana Węgiel Kevin Mglej
AKPA

Kevin Mglej nie zaprzestał w walce o nową sylwetkę. Przez to, że wraz z Roksaną Węgiel stosunkowo rzadko pokazują swoje zdjęcia, fani nie mieli okazji z dnia na dzień śledzić jego metamorfozy. Jednak na najnowszych zdjęciach z basenu wielu z nich mogłoby go nie poznać!

Metamorfoza Kevina Mgleja
Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub cywilny w marcu 2024 roku. Z kolei w sierpniu czeka ich ślub kościelny oraz wesele. Niedawno Roksana Węgiel pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego, który spędzała z przyjaciółkami w Hiszpanii.

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel w białej sukni i welonie. Stało się! Kevin Mglej pokazał zdjęcia

Zobacz także
Roksana Węgiel i Kevin
@roxie_wegiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel Instagram@roxie_wegiel
Reklama
Reklama
Reklama