Oglądalność Top of the Top Festival
Newsy

To Szpak, Stankiewicz i Chylińska przyciągnęli widzów w Sopocie! Zaskakując wyniki oglądalności festiwalu!

To Szpak, Stankiewicz i Chylińska przyciągnęli widzów w Sopocie! Zaskakując wyniki oglądalności festiwalu!

Za nami Top of the Top Festival 2019 w Sopocie! Pierwsze trzy dni pokazywane były w TVN, zaś czwarty, z udziałem najmłodszych gwiazd, tylko w player.pl. Znane są już wyniki oglądalności koncertów! Który z nich, a co za tym idzie, które gwiazdy, przyciągnęły najwięcej widzów przed telewizory? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Magda Mołek i Roksana Węgiel zadały szyku na festiwalu! Wyglądały najlepiej w tym tygodniu?

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak
EastNews
Newsy
Prokuratura potwierdza: trwają poszukiwania Piotra Woźniaka Staraka. Fani i gwiazdy wspierają Agnieszkę
Prokuratura potwierdza: trwają poszukiwania Piotra Woźniaka Staraka. Fani i gwiazdy wspierają Agnieszkę

Drugi dzień trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny, który wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. Już w niedzielę informowano, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka, jednak dopiero dziś, w poniedziałek 19 sierpnia, prokuratura potwierdziła te informacje: Służby poszukują na jeziorze Kisajno Piotra Woźniaka-Staraka – powiedział w rozmowie z natemat.pl Krzysztof Stodolny, rzecznik olsztyńskiej prokuratury. Wznowiono akcję poszukiwawczą Piotra Woźniaka-Staraka  W nocy z soboty na niedzielę policja przyjęła zgłoszenie od wędkarzy, którzy zauważyli pustą motorówkę na jeziorze Kisajno na Mazurach. Jak udało się ustalić łodzią pływały dwie osoby: 27-letnia mieszkanka Łodzi i 39-letni mieszkaniec Warszawy. Oficjalnie wiadomo już, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka. Po nieudanym manewrze skrętu para wypadła z motorówki. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu.  W poniedziałek o godz. 6 rano rozpoczęła się ponowna akcja poszukiwawcza Piotra-Woźniaka Staraka. Szukają go policjanci, strażacy, ratownicy MOPR-u i funkcjonariusze straży leśnej. Jak czytamy na WP obszar poszukiwań jest bardzo duży.  - To jest teren od wejścia na Łabędzi Szlak poprzez Dębową Górkę. Jezioro Kisajno to stosunkowo duży obszar, a miejsce wypadku nie było dokładnie określone – wyznał portalowi Zbigniew Kurowicki, prezes Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak miał wypadek? W mediach pojawiły się nowe spekulacje. Poprosiliśmy policję o komentarz Tragiczna wiadomość wstrząsnęła fanami dziennikarki, którzy dodają jej otuchy w sieci. Jeszcze dzień przed tragedią Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie z Mazur.  - Mam nadzieję, że ta informacja się nie potwierdzi :( Agnieszko trzymaj się - pisała w...

Piotr Woźniak Starak w czarnym garniturze
East News
Newsy
Policja zdradza szczegóły akcji poszukiwawczej Piotra Woźniaka Staraka. Kim jest 27-letnia kobieta, która mu towarzyszyła?
Policja zdradza szczegóły akcji poszukiwawczej Piotra Woźniaka Staraka. Kim jest 27-letnia kobieta, która mu towarzyszyła?

Trwa akcja poszukiwawcza na jeziorze Kisajno na Mazurach. W niedzielę w nocy, najprawdopodobniej około trzeciej, doszło do wypadku - P iotr Woźniak Starak i 27-letnia kobieta z Łodzi wypadli z motorówki podczas manewru skrętu. Kobieta dopłynęła do brzegu, mężczyzna zaginął. Dryfującą samotnie łódź dostrzegli żeglarze. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie około czwartej w nocy, godzinę później została ona odnaleziona. Kim jest 27-letnia kobieta, która towarzyszyła Piotrowi Woźniakowi Starakowi? Akcja poszukiwawcza trwa od wczoraj, została przerwana na noc, i wszczęta dziś od samego rana. Biorą w niej udział policjanci, strażacy, teren jeziora przeszukiwany jest również za pomocą sonarów i śmigłowców.  To jest teren od wejścia na Łabędzi Szlak poprzez Dębową Górkę. Jezioro Kisajno to stosunkowo duży obszar, a miejsce wypadku nie było dokładnie określone – wyznał portalowi Zbigniew Kurowicki, prezes Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Iwona Chruścińska, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Giżycku, w rozmowie z Polsat News zdradziła kilka szczegółów akcji i kobiety, która towarzyszyła producentowi filmowemu. To 27-latka z Łodzi. Kobieta została przebadana na obecność alkoholu we krwi, oficer przyznała, że były to znikome ilośc i. Do wypadku doszło podczas manewru skrętu. W jakim stanie odnaleziono łódź? Silnik nie działał, nikogo na łodzi nie było, tutaj powiem, być może silnik nie działał, bo najpewniej zabrakło paliwa - mówi Chruścińska. W mediach spekuluje się, że Piotrowi mogła towarzyszyć Julia Starak, siostra producenta. Policja podkreśla jednak, że mowa o kobiecie w wieku 27-lat, zaś Julia we wrześniu kończy 29, więc są to najpewniej tylko sensacyjne plotki. ...

Szczegóły programu The Voice Senior
TV-Show
"The Voice Senior" będzie znacznie różnił się od "The Voice of Poland"! Czym?
"The Voice Senior" będzie znacznie różnił się od "The Voice of Poland"! Czym?

Już niedługo w TVP zobaczymy pierwszą edycję programu "The Voice Senior", w którym wystąpią osoby po 60. roku życia. Ich talent będzie oceniać specjalne jury: Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Urszula Dudziak i Marek Piekarski. Show poprowadzą Tomasz Kammel i Marta Manowska, która w rozmowie z Party.pl zdradza, czym ten program będzie różnił się od "The Voice of Poland"! A różnic jest sporo! Posłuchajcie! Zobacz także:  Wiesia z "Sanatorium miłości" pochwaliła się odważną stylizacją. Internauci są dla niej bezlitośni!

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner