stylizacje gwiazd
East News/Instagram

Pora wybrać najlepszą stylizację tygodnia! W minionym tygodniu zdecydowaliście, że najlepszą stylizację zaprezentowała Magda Bereda. To właśnie ona zdobyła największa liczbę głosów za swój look. To oznacza, że cenicie prosty styl Magdy, która wybiera ubrania dostępne dla wszystkich. Artystka ceni sobie minimalizm, nie wybiera drogich ubrań i dodatków, a jej stylizacje nie są skomplikowane i trudne do skopiowania.

Czy tym razem uznacie, że Magda znów wyglądała najlepiej? Niewykluczone, choć nie będziemy ukrywać, że konkurencja depcze jej po piętach! Tym bardziej, że w tym tygodniu odbył się festiwal Top of the Top 2019 w Sopocie i mamy z niego kilka ciekawych stylizacji! Zobaczcie je poniżej i zdecydujcie, która gwiazda wyglądała najlepiej w tym tygodniu. 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka w czarnej ramonesce
Zagłosuj
Instagram

Wow! Sylwia Lipka nas zaskoczyła! Do tej pory młoda wokalistka stawiała na dziewczęce stylizacje z bluzami i sukienkami w rolach głównych. Tym razem Sylwia Lipka pokazała się nam w zupełnie innej odsłonie, znacznie bardziej kobiecej i eleganckiej. Gwiazda wybrała czarny total look, a jak wiadomo, czerń nigdy nie wychodzi z mody, a do tego jest bardzo uniwersalna. Wystarczyło połączyć więc sukienkę i ramoneskę w tym kolorze, żeby stworzyć świetny look!

Magda Bereda
Magda Bereda w różowym t-shircie ariany grande
Zagłosuj
Instagram

Tymczasem Magda Bereda pokazała się w oversize'owym t-shircie z kolekcji Ariany Grande. T-shirt ma nawet napis "Thank U, Next", co jest nawiązaniem do tytułu piosenki Ariany. Magda Bereda dobrała go do krótkich dżinsowych szortów.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel w białej stylizacji na festiwalu top of the top
Zagłosuj
East News

Roksana Węgiel bez wątpienia była jedną z największych gwiazd podczas festiwalu Top of the Top 2019. Młoda wokalistka udowodniła na scenie, że przyszłość należy do niej. Zwracała także uwagę swoją stylizacją. Roksana Węgiel od dawna pokazuje, że ma charakterystyczny sceniczny styl i wiernie się tego trzyma. Tym razem wybrała biały total look, który udowodnił, że biel od stóp do głów nie musi być nudna!

 

Paulina Sykut
Paulina Sykut  w ogrodniczkach
Zagłosuj
Instagram

Paulina Sykut, która ostatnio stawiała głównie na modne sukienki, tym razem wybrała casualową stylizację z ogrodniczkami w roli głównej! Już dawno nie widzieliśmy tego elementu garderoby, więc nie da się ukryć, że od razu zwrócił naszą uwagę! Paulina nie byłaby również sobą, gdyby nie postawiła na modny dodatek w postaci opaski. Taki look na rower to strzał w dziesiątkę!

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz w miętowym dresie
Zagłosuj
Instagram

Z kolei Sylwia Przybysz, która do tej pory wybierała seksowne stylizacje, postawiła na sportowy look. Na swoim Instagramie zaprezentowała się w miętowym dresie. Stylizacja idealna na co dzień i na niezobowiązujące okazje.

Magda Mołek
Magda Mołek w różowej sukience na festiwalu top of the top
Zagłosuj
East News

Magda Mołek w tym roku pojawiła się jako prowadząca festiwal Top of the Top 2019 w Sopocie trzeciego dnia. Gwiazda zaprezentowała się w stylizacji, która była dość ryzykowna, ale na niej wyglądała świetnie! Marszczona sukienka o długości za kolana podkreśliła figurę gwiazdy, a do tego miała supermodne bufki na ramionach. No i ten kolor! 

Wyniki plebiscytu:
Sylwia Lipka...
Magda Bereda...
Roksana Węgiel...
Paulina Sykut...
Sylwia Przybysz...
Magda Mołek...