Anna Mucha i Jakub Wons są parą

Nowy partner Anny Muchy to aktor znany z "M jak Miłość"!

Anna Mucha i Jakub Wons są parą

Anna Mucha kilka dni temu została przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną! W ubiegłym roku aktorka rozstała się Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwójki dzieci. Niewiele później zaczęto ją ponownie łączyć z Kubą Wojewódzkim. Byli kochankowie podsycali nawet te plotki, w rzeczywistości swoją przeszłość zostawili daleko w tyle i nie łączy ich nic więcej niż zwykła znajomość. Okazuje się jednak, że serce Anny Muchy faktycznie jest zajęte! Kim jest mężczyzna, z którym kilka dni temu spacerowała, trzymając się za ręce? Poznali się na planie "M jak miłość"!

Zobacz także: Anna Mucha na randce z nowym partnerem! Aktorka jest znowu zakochana

Kim jest nowy partner Anny Muchy? 

Zdjęcia paparazzi, które zostały ostatnio wykonane Annie Musze i tajemniczemu mężczyźnie nie pozostawiają wątpliwości, że pomiędzy tymi dwojga jest uczucie! Świadczył o tym nie tylko miły gest pomocy aktorce w ubiorze płaszcza ale przede wszystkim wieczorny romantyczny spacer, podczas którego trzymali się za ręce.

Mężczyzną, z którym spotkała się Anna Mucha, jest Jakub Wons. Jak informuje Pudelek.pl, para zna się już od dawna: 

Ania zna Kubę od dawna, poznali się podczas prób do spektaklu "Letni Dzień", z którym oboje zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz - informuje źródło Pudelek.pl

Jakub Wons ma 38 lat i również pochodzi ze środowiska aktorskiego. Ma na swoim koncie kilka ról w serialach. Widzowie mogą go kojarzyć z takich seriali jak "Ojciec Mateusz", "Barwy Szczęścia", "Na Sygnale", "W rytmie serca" i co najważniejsze - "M jak miłość". Jakub Wons wystąpił nawet w scenie z Anną Muchą w odcinku z 2018 roku. Czy to mógł być niewinny początek przyszłej relacji? Jakub Wons wcielił się w rolę niezbyt sympatycznego pirata drogowego Stefana Peszko, który zajechał drogę serialowej Magdzie, a następnie zaczął jej grozić. Przerażona kobieta szukała pomocy u policjantów znajdujących się w pobliskim radiowozie.

Jakub Wons prywatnie jest ojcem córki Zofii ze związku z aktorką Hanną Konarowską, z którą rozstał się w 2018 roku.

Zobacz także: Anna Mucha pokazała zdjęcie dzieci i wyjaśnia dlaczego nie pokazuje ich twarzy! Rozsądnie

Anna Mucha ma nowego partnera. To Jakub Wons znany z epizodycznych roli w popularnych serialach. 

Anna Mucha na randce z tajemniczym mężczyzną

Okazuje się, że para zagrała wspólną scenę w "M jak Miłość" w 2018 roku! Czy to mógł być niespodziewany początek ich znajomości? 

Anna Mucha i Jakub Wons są parą

Jakub Wons prowadzi swoje konto na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Wons (@kubawons)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Wons (@kubawons)

 

Więcej na temat Anna Mucha M jak miłość
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04