Anna Mucha na randce z tajemniczym mężczyzną

Anna Mucha na randce z nowym partnerem! Aktorka jest znowu zakochana

Anna Mucha na randce z tajemniczym mężczyzną

Anna Mucha stara się chronić swoje życie prywatne. Niewiele zdradza na ten temat w mediach. Od kiedy rozstała się ze swoim partnerem Marcelem Sorą, pojawiło się sporo spekulacji, że może ponownie ją coś łączyć z Kubą Wojewódzkim. Co więcej, sami zainteresowani podsycali te plotki, jednak serce aktorki zajęte już zostało przez kogoś innego. Paparazzi przyłapali aktorkę na randce z tajemniczym mężczyzną. Te zdjęcia wyglądają niczym kadry z najpiękniejszych filmów o miłości sprzed lat! 

Zobacz także: Anna Mucha znów jest zakochana? Kim jest jej nowy partner?

Anna Mucha na randce z tajemniczym mężczyzną

Anna Mucha znowu jest zakochana! Aktorka nie komentowała do tej pory doniesień na temat swoich aktualnych spraw sercowych, ale zdjęcia zrobione przez paparazzi mówią wiele. Fotoreporterzy przyłapali parę podczas jednej z randek. Uśmiech nie schodził im z twarzy, a przed wyjściem z knajpy mężczyzna pomógł założyć Ani płaszcz. Natomiast ujęcia ze spaceru, podczas którego Anna i jej tajemniczy partner trzymają się za ręce są niezwykle romantyczne. Patrząc na nie, na myśl przychodzą nam filmy, w których główne role grały Audrey Hepburn czy Marylin Monroe.

Kim jest nowy partner Anny Muchy?

Ania jest inteligentną i seksowną dziewczyną, więc budzi zainteresowanie wielu mężczyzn. Spotyka się z kimś, ale na pewno nie chodzi na podwójne randki. Kim jest jej partner? To na razie chce zachować w tajemnicy - zdradziła w rozmowie z "Fleszem" osoba z otoczenia aktorki

Mówi się, że wybrankiem Anny Muchy jest tajemniczy biznesmen, jednak aktorka nigdy nie odniosła się do tych plotek. Mamy nadzieję, że już niebawem aktorka zacznie się z nim pokazywać częściej. Widać, że przy nowym partnerze Anna Mucha rozkwita!

Zobacz także: Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znów razem? Oto kolejny dowód

Anna Mucha została przyłapana przez paparazzi na randce z tajemniczym mężczyzną. 

Anna Mucha na randce z tajemniczym mężczyzną

Niezbyt sprzyjająca letnim klimatom pogoda stworzyła romantyczną aurę, która została uchwycona na zdjęciach. Czy te kadry nie wyglądają jak wyciągnięte ze starych filmów o miłości? Kochamy to!

Anna Mucha na randce z tajemniczym mężczyzną

Piękny widok!

Anna Mucha na randce z tajemniczym mężczyzną

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51