Anna Mucha w jasnej koszulce
mat. prasowe

Anna Mucha pokazała zdjęcie dzieci i wyjaśnia dlaczego nie pokazuje ich twarzy! Rozsądnie

Anna Mucha w jasnej koszulce
mat. prasowe

Anna Mucha pochwaliła się nowym zdjęciem swoich dzieci z wyjazdu nad morze. Na fotografii nie są widoczne twarze 9-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora. Gwiazda "M jak miłość" postanowiła skorzystać z okazji i wyjaśniła dlaczego nie publikuje twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Okazuje się, że powód jest bardzo konkretny, a fani aktorki wykazali pełne zrozumienie dla jej decyzji. Zobaczcie, jak to wytłumaczyła!

Anna Mucha chroni prywatność swoich dzieci! 

Aktorka, tak jak większość gwiazd jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak rzadko zobaczymy tam jej dzieci, a jeśli pojawiają się ich zdjęcia nigdy nie są widoczne ich twarze. Anna Mucha w ten sposób chce chronić ich prywatność i dbać o bezpieczeństwo. 

mam najcudowniejsze dzieci na świecie, kilka osób może to potwierdzić np. ich Tata 😜 ale nie pokazuje ich twarzy, bo chronię swoich najbliższych... bo nie wiem, kto kiedy i jak może wykorzystać delikatne informacje na nasz temat - napisała Anna Mucha na Instagramie. 

Fani aktorki wykazali wiele zrozumienia dla decyzji Anny Muchy. Niektórzy piszą wprost, że to bardzo rozsądne:

racja Aniu... nie ma dla nas nic cenniejszego niz zdrowie i nasi najblizsi 

Co racja to racja, niektorzy nie rozumieja ze dla Was aktorow/celebrytow wskazane jest nie szastanie prywatnymi zdjeciami, zwlaszcza dzieci

Brawo za rozwagę... 💖💪

Szkoda...chciałbym zobaczyć piękne buziunie po mamusi. 😊 ale to bardzo zrozumiałe. Popieram. Nie wszystko jest ba pokaz

Tylko spójrzcie na urocze zdjęcie dzieci Anny Muchy. Doskonale się bawią nad morzem!

Zobacz takżeSeksowna Anna Mucha w czerwieni świętowała 30-lecie pracy w "Pytaniu na śniadanie"! Miała ważny apel!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mam najcudowniejsze dzieci na świecie, kilka osób może to potwierdzić np. ich Tata 😜 ale nie pokazuje ich twarzy, bo chronię swoich najbliższych... bo nie wiem, kto kiedy i jak może wykorzystać delikatne informacje na nasz temat #chronpesel #chrońbliskich Uwaga! KONKURS! Kazdy kto zakupi dzis Pakiet GOLD ChronPESEL.pl - 20% za 119 pln i napisze komentarz pod tym postem o tres ci MAM! #ChronPesel #NIEsplacajZAkogos ma szanse dostac ode mnie dodatkowo 3 letni Pakiet GOLD dla az dla 4 osób! Wyniki, czyli wskazanie jednego szczęśliwca podam za dwa dni o godzinie 15:00, tutaj pod tym postem. Kupujcie, komentujcie i chrońcie swoje dane osobowe i swoich bliskich! 👉🏼 www.chronpesel.pl/mucha

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

Anna Mucha w czerwonej sukience pod studiem Pytania na śniadanie

Anna Mucha z dziećmi na spacerze.

Anna Mucha z dziećmi na spacerze

 

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08