Ze względu na problemy osobiste i liczne kontrowersje Antoni Królikowski w ostatnim czasie zrezygnował, z niektórych zobowiązań zawodowych i postanowił ograniczyć aktywność w mediach społecznościowych. Najwyraźniej głośne rozstanie z Joanną Opozdą oraz fala krytyki, która spadła na gwiazdora po jego decyzjach, mocno odbiły się na artyście.

Reklama

Jednak przed usunięciem się z mediów Antoni Królikowski zdążył zagrać w pewnym filmie, który ukaże się w kinach już w tym roku. Aktor wcielił się w rolę skomplikowanego Kajetana, który ma problemy w relacjach z kobietami. Czego się dowiedzieliśmy?

Antoni Królikowski o swojej roli w "Kryptonimie Polska": Czasem potrzeba, żebyśmy pośmiali się z samych siebie"

Chociaż niedawno Antoni Królikowski odrzucił rolę w nowym serialu Polsatu, we wrześniu br. będziemy mogli zobaczyć aktora na dużym ekranie. W filmie "Kryptonim Polska" gwiazdor zagrał Kajetana, który jest warszawskim hipsterem i darzy uczuciem kilka kobiet, co dość komplikuje jego życie. W mediach pojawił się plakat z artystą, promujący produkcję. Pod wizerunkiem Antoniego Królikowskiego pojawił się napis: "Trawka, vege, polskie reggae".

Zobacz także: Antoni Królikowski świętuje Dzień Ojca. Pokazał zdjęcie...

Artur Zawadzki/REPORTER

O czym będzie nowy film z Antonim Królikowskim?

Zobacz także

Ten film będzie obśmiewał pewne stereotypy, ale też zaskakiwał. Śmiejemy się z każdej ze stron - powiedział Antoni Królikowski.

Grana przez Antoniego Królikowskiego postać hipstera z Placu Zbawiciela może być jedną z barwniejszych w całym filmie. Sam aktor zdradził, że jego "wyznaje zasadę poliamorii" i "niejedną kobietę ma w sercu". W dodatku jest byłym partnerem głównej bohaterki.

Jest w tej historii o tyle istotny, że jest byłym chłopakiem głównej bohaterki. Problem polega na tym, że Kajetan wyznaje zasadę poliamorii. Niejedną kobietę ma w sercu, spowoduje to rzesze nieporozumień i konfliktów - wyjaśnił gwiazdor.

Artur Zawadzki/REPORTER

Antoni Królikowski przy okazji zdradził szczegóły filmu oraz opisał problemy, jakich będzie dotykał:

Wszystkie tematy, jakich dotyka nasz film - konflikty między narodowcami a ruchem LGBT+, to są szalenie filmowe sytuacje, a do tego mogą być zabawne. W naszym filmie są one potraktowane z przymrużeniem oka. Te ważne tematy wolności czy polskości, bycia patriotą czy liberałem, są w tym filmie obśmiane ale w delikatny sposób, żeby nikogo to za bardzo nie uraziło. Po prostu śmiejemy się z konfliktów, które istnieją w naszej współczesności. Czasem potrzeba, żebyśmy pośmiali się z samych siebie - dodał.

Nowy film z Antonim Królikowskim już niedługo w kinie

Ze względu na zamieszanie w prywatnym życiu aktora jego nowa rola może wzbudzić zainteresowanie wśród widzów. Zwłaszcza że ostatnio gwiazdor stara się trzymać na uboczu. Warto przypomnieć, że Joanna Opozda została gwiazdą serialu, z którego odszedł Antoni Królikowski.

Zobacz także: Syn Joanny Opozdy skończył już cztery miesiące! Aktorka opublikowała urocze nagranie z Vincentem

Reklama

Wybierzecie się na nowy film z Antonim Królikowskim do kina?

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama