Antoni Królikowski po serii afer, rozstaniu z Joanną Opozdą, doniesieniach o romansie oraz szokującym wyznaniu o ciężkiej chorobie na dobre zniknął z mediów społecznościowych. Dziś jednak opublikował zdjęcie by uczcić Dzień Ojca. Zobaczcie, co opublikował w sieci.

Reklama

Antoni Królikowski świętuje Dzień Ojca wzruszającym zdjęciem

Ostatnie miesiące nie były dla Antoniego Królikowskiego najłatwiejsze. Po serii niefortunnie podejmowanych decyzji i szokującym rozstaniu z Joanną Opozdą postanowił wycofać się z mediów społecznościowych. Na chwilę zawiesił również swoją działalność medialną i zrezygnował z udziału w show-biznesowych imprezach. Niedawno jednak Antoni Królikowski powrócił na Instagram. Miał ku temu wyjątkową okazję, ponieważ w Zduńskiej Woli otworzono skwer im. Pawła Królikowskiego. Na wydarzeniu pojawiła się cała rodzina Królikowskich. Również Antoni Królikowski został przyłapany na rodzinnych spotkaniu. Było to jego pierwsze publiczne wyjście od decyzji o wycofaniu się z aktywności medialnej. Antoni Królikowski właśnie opublikował zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Czy pozuje na nim ze swoim synkiem? Dziś świętowaliby swój pierwszy Dzień Ojca.

Instagram @antek.krolikowski

Zobacz także: Dzień Ojca 2022: Znani, którzy zostali ojcami w młodym wieku. Rekordzista miał 15 lat!

Antoni Królikowski z okazji Dnia Ojca opublikował archiwalne zdjęcie ze swoim ukochanym ojcem Pawłem Królikowskim. Uwielbiany przed widzów aktor zmarł w lutym 2020 roku. Na fotografii widać nie tylko Antoniego Królikowskiego i Pawła Królikowskiego ale również Ignacego Królikowskiego. Antoni Królikowski nie zdecydował się dzisiaj opublikować zdjęcia z małym Vincentem.

Instagram @antek.krolikowski

Zobacz także: Dzień Ojca 2022: Lewandowski z córkami w basenie, Majdan z Heniem a inni?

Zobacz także
Reklama

Internauci są bardzo krytyczni względem Antoniego Królikowskiego i jego postępowania względem Joanny Opozdy. Śledzą każdy jego krok związany z byłą żoną i synkiem. Niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie z wnukiem Józiem. Internautom nie spodobało się, że nie pokazuje zdjęć małym Vinim. Zdenerwowana mama Antoniego Królikowskiego odpowiedziała fanom, że posiada zdjęcia z każdym wnukiem, jednak nie ma obowiązku ich upubliczniać. Myślicie, że Antoni Królikowski również zrezygnował z publikowania dziś zdjęć z synem, by nie narażać ani siebie ani dziecka na trudne komentarze, które mogą pojawić się w sieci?

Reklama
Reklama
Reklama