Księżna Kate w niebieskiej sukience Księżna Kate w niebieskiej sukience Księżna Meghan w granatowym płaszczu Księżna Meghan w granatowym płaszczu Księżna Kate w niebieskiej sukience, Księżna Meghan w granatowym płaszczu
Księżna Kate w niebieskiej sukience
EastNews

Pojawiły się nowe zdjęcia księżnej Meghan i księżnej Kate, a co za tym idzie - kolejne wątpliwości, domysły i spekulacje, czy któraś z nich jest w ciąży. Oczywiście mogą o tym świadczyć same ubrania - luźne w domyśle przykrywają brzuszek, obcisłe są jasnym znakiem dla całego świata - kolejnego dziecka na razie nie będzie. Liczą się również gesty. Zobaczcie więc, u kogo ciąża jest bardziej prawdopodobna! 

Zobacz także: Księżna Kate powiedziała wreszcie o czwartej ciąży! Jej rodzina niedługo się powiększy?

 

Jesteś w ciąży i chcesz kupić komfortowe, a zarazem markowe ubrania? Już dziś wejdź na tę stronę i wykorzystaj kod rabatowy Van Graaf.
1/5
Księżna Kate w niebieskiej sukience
EastNews

Księżna Kate towarzyszyła mężowi podczas spotkania z okazji inauguracji nowej fundacji „National Emergencies Trust”, która zajmie się reagowaniem kryzysowym na klęski żywiołowe. Co ciekawe, księżna do końca tygodnia miała nie brać udziału w tego typu aktywnościach zawodowych, ale niespodziewanie została dodana do harmonogramu wydarzeń. I dzięki temu wiemy, że o ciąży raczej nie ma mowy!

2/5
Księżna Kate w niebieskiej sukience
EastNews

Księżna miała na sobie ultradopasowaną niebieską sukienkę Emilii Wickstead oraz szafirowe kolczyki po matce męża, księżnej Dianie! Rewelacyjna figura oznacza jedno - na czwarte royal baby musimy wciąż czekać. 

 

3/5
Księżna Meghan w granatowym płaszczu
EastNews

Nieco inaczej sprawa wygląda u Meghan Markle, która wraz z księciem Harrym wzięli udział w ceremonii na Polu Pamięci na terenie opactwa Westminister, podczas której oddali hołd ofiarom wojny. Meghan była wyraźnie poruszona i skupiona. A wszyscy zwracali uwagę na jej gesty!

4/5
Księżna Meghan w granatowym płaszczu
EastNews

Czy to możliwe, że po sześciu miesiącach od porodu Meghan znów jest w ciąży? W ostatnim czasie te plotki, zwłaszcza w brytyjskiej prasie, mocno się nasiliły. Ponoć Markle pokochała macierzyństwo i chce mieć kolejnego potomka! Obszerny płaszcz na pewno dostarczy nam kolejnych spekulacji na temat jej domniemanej ciąży! 

5/5
Księżna Kate w niebieskiej sukience, Księżna Meghan w granatowym płaszczu
EastNews

Przy nowych zdjęciach obu księżnych, porzucając na chwilę temat ciąż, nie sposób nie zapytać - która z nich wyglądała lepiej?

 

Więcej na temat Meghan Markle Księżna Kate