Anna Lewandowska z rodziną podczas rodzinnej uroczystości Anna Lewandowska z babcią Anna Lewandowska z rodziną podczas rodzinnej uroczystości Klara Lewandowska w czarnej sukience
Ania Lewandowska z rodziną

Ania i Robert Lewandowscy w dniu Święta Niepodległości znaleźli czas dla rodziny i spędzili z nią cały dzień! Na InstaStories Anny pojawiło się mnóstwo zdjęć, a wśród nich także urocze selfie z babcią! Co ciekawe, trenerka znów pokazała także twarz córki, Klary! A co z brzuszkiem? Czy już widać ciążowe krągłości u żony piłkarza? Zobaczcie!

Zobacz także: Lewandowska, Mrozowska, Gliwińska. Kto zostanie niedługo mamą? Lista jest imponująca!

1/4
Anna Lewandowska z rodziną podczas rodzinnej uroczystości

Kilka dni temu Ania i Robert Lewandowscy ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Trenerka jest w czwartym miesiącu! Para nie zdradza jeszcze płci dziecka! Wiadomo jednak, że gwiazda nie ma zamiaru rezygnować z pracy - kolejne projekty przed nią. W długi weekend postanowiła jednak spędzić czas z rodziną.

 

2/4
Anna Lewandowska z babcią

Furorę robi jednak jej fotka z babcią!

Grandmother ❤️ Moja Babcia jest cool😉👍 Super dzień z rodzinką! - napisała Ania na Instagramie.

Seniorka z pewnością nie może doczekać się na kolejnego prawnuka!

3/4
Anna Lewandowska z rodziną podczas rodzinnej uroczystości

Takich rodzinnych fotek państwo Lewandowscy nie pokazują zbyt często! Robert i Ania coraz śmielej chwalą się także Klarą! 

4/4
Klara Lewandowska w czarnej sukience

Klara Lewandowska w kwietniu 2020 roku zostanie starszą siostrą! Nie wiadomo, czy dla braciszka czy siostrzyczki. W jednym z wywiadów Anna zdradziła, że marzy o chłopcu. 

A Wy jak spędziliście długi weekend?