Ania Lewandowska pokazała twarz córki

Anna Lewandowska z okazji drugiej ciąży pokazała twarz Klary! Do kogo jest podobna?

Ania Lewandowska pokazała twarz córki

Stało się! Z okazji drugiej ciąży Anna Lewandowska w końcu pokazała twarz córeczki, Klary! Do tej pory wizerunek dwuletniej dziewczynki był jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic państwa Lewandowskich. Dziś świat w końcu zobaczył uroczą dziewczynkę! Rodzinne zdjęcie trenerka okrasiła wzruszającym komentarzem!

Anna Lewandowska pokazała Klarę

Od wczoraj temat ciąży Anny Lewandowskiej to (obok czwartego dziecka Jarka Bieniuka) temat numer jeden w polskim show-biznesie. Robert podczas meczu Ligi Mistrzów, po strzale gola, wykonał charakterystyczną "cieszynkę" (kciuk do ust, piłka za koszulkę) i w ten sposób cały świat dowiedział się, że już wkrótce ich rodzina się powiększy. Jak udało nam się ustalić, drugie dziecko sportowej pary przyjdzie na świat w kwietniu 2020 roku.

Robert i Ania zostali z miejsca zasypani gratulacjami, za które dziś Lewandowska dziękuje na Instagramie. A wszystko przy okazji opublikowania rodzinnej fotki:

Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy,.. To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego❤ Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze❤ Buziaki dla wszystkich a w szczególności przytulam wszystkie mamy i przyszłe mamy - zdradziła Ania.

Musimy przyznać, że zdjęcie jest przeurocze! Jak myślicie, czy tym razem będzie chłopiec? Para nie ukrywała, że marzy o młodszym bracie dla Klary:

Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę to mówiłam chłopca tylko i wyłącznie dlatego, że mówiłam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj... dziewczynka i za nią najmocniej dziękuję bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła - powiedziała jakiś czas temu Anna w programie "Przerwa na kawę".

Pozostaje życzyć spełnienia marzeń!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dear all, thank you for thousands of warm words, congratulations, messages, comments, ... It's really, really nice. We wish everything beautiful and good to each of you.❤️ ___________________________ Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy,.. To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego❤ Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze❤ Buziaki dla wszystkich a w szczególności przytulam wszystkie mamy i przyszłe mamy❤ #annalewandowska #robertlewandowski #LewandowscyTeam #family #happy #pregnant

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Tak Anna wygląda w drugiej ciąży! Małżeństwo nie może ukrywać swojej wielkiej radości!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski. Druga ciąża
Instagram

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04