Tomasz Ciachorowski i Jowita Budnik zagrają w szesnastym sezonie M jak Miłość
MTL Maxfilm

Tomasz Ciachorowski i Jowita Budnik w nowym sezonie "M jak Miłość"

Tomasz Ciachorowski i Jowita Budnik zagrają w szesnastym sezonie M jak Miłość
MTL Maxfilm

Pierwszy odcinek szesnastego sezonu serialu "M jak Miłość" po wakacjach 2015 zobaczymy już w poniedziałek 31 sierpnia o 20.45 w TVP2.

A po przerwie widzów  "M jak Miłość" czeka sporo zmian. Chyba każdy jest ciekawy tego, jak rodzina Mostowiaków pozbiera się po pożarze w Grabinie. Czytaj także: Finał 15 sezonu „M jak Miłość” dostarczył emocji – spalił się dom Mostowiaków! Zobacz najlepsze MEMY.

Z tego co udało nam się ustalić, rodzina Mostowiaków będzie dzielnie odbudowywać dom. Choć seniorzy Barbara (Teresa Lipowska) i Lucek (Witold Pyrkosz) na jakiś czas zamieszkają w Warszawie. Jednak chyba najwięcej emocji wzbudzają gwiazdy, które dołączą do obsady.

Już w pierwszym odcinku nowego sezonu na ekranie zobaczymy Jowitę Budnik!  Laureatkę między innymi Orła za rolę w filmie Krzysztofa Krauze i Joanny Kos-Krauze "Plac Zbawiciela". Jowita Budnik w najpopularniejszym serialu w Polsce wcieli się w postać zaborczej mamy jednego z bohaterów.

Tomasz Ciachorowski, Jowita Budnik w serialu M jak Miłość


Do obsady "M jak Miłość" dołączy też ulubieniec żeńskiej części widowni, przystojny i uwodzicielski Tomasz Ciachorowski!

Aktor znany z serialu "Majka" czy "Misja Afganistan" dołączy do wątku innego serialowego przystojniaka Mikołaja Roznerskiego. Tomek wcieli się w chłopaka Izy, którą postać Mikołaja bardzo będzie się interesować. Czyli zapowiada się pojedynek między fanami brunetów i blondynów :). Ale to dopiero na początku października! Może dzięki temu ta jesień nie będzie wcale taka zła? :)

Będziecie oglądać nowy, szesnasty sezon "M jak Miłość"?

Zobacz: Znamy nowe gwiazdy "Na dobre i na złe"! Oni wygryzą Bukowskiego i Damięckiego?

Tomasz Ciachorowski w M jak Miłość


Jowita Budnik w M jak Miłość


Jolanta Fraszyńska dołącza do obsady M jak miłość


 

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47