Daniel Olbrychski
East News

Nowe fakty w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Prokurator zabrał głos

Daniel Olbrychski
East News

Śmierć Jakuba Olbrychskiego, syna Rafała Olbrychskiego wstrząsnęła światem mediów. Smutną informację za pośrednictwem Facebooka, przekazał jego brat, Antoni. 28-latek od dawna walczył z chorobami psychicznymi, a jak wynikało z relacji jego brata, leczenie przebiegało z wieloma komplikacjami. Dziś znane są nowe fakty w sprawie śmierci Jakuba. Jakich informacji udzieliła prokuratura? 

Zobacz także: Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego. Miał zaledwie 28 lat

Nowe informacje w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego 

O śmierci Jakuba Olbrychskiego poinformował jego brat Antoni. Z wpisu zamieszczonego na Facebooku, dowiedzieliśmy się, że zmarły 28-latek zmagał się z poważną chorobą psychiczną. Kiedy ostatni raz wyszedł z domu był  "bez niczego, w samej koszuli, bez dokumentów". 

Dziś znane są nowe informacje, w sprawie śmieci 28-latka. Prokuratura wyklucza udział osób trzecich: 

Oględziny i sekcja zwłok pokrzywdzonego nie dały podstaw do przyjęcia, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Jednocześnie ustalenie przyczyny zgonu będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowych badań toksykologicznych, co nastąpi najwcześniej za kilka – kilkanaście tygodni – powiedział  prokurator Marcin Saduś w rozmowie z "Faktem"

Pogrzeb Jakuba odbył się pod koniec marca. Żona Daniela Olbrychskiego, Krystyna Demska-Olbrychska napisała wówczas, że pogrzeb był kameralny: 

We wtorek pożegnaliśmy Kubę. W maleńkim gronie najbliższych mu ludzi. Dziękujemy przyjaciołom, znajomym i setkom życzliwych ludzi, którzy w tych koszmarnie bolesnych dniach wysyłali nam serdeczne słowa. Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez Jego obecności... 

Zobacz także; Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba miał tylko 28 lat...

Prokuratura przekazała nowe informacje w sprawie śmierci Jakuba Olbrychskiego, wnuka Daniela Olbrychskiego. Wykluczyła udział osób trzecich. 

Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski
East News

 

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58