Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Miley Cyrus z Liamem
Newsy

Miley Cyrus pierwszy raz o rozstaniu! Wiadomo też, co przeszkadzało mężowi gwiazdy w jej zachowaniu

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o ślubie Miley Cyrus i Liama Hemswortha, a para już się rozstała! Aktorzy byli małżeństwem tylko przez kilka miesięcy. Gwiazdy już wcześniej zrywały ze sobą, jednak nikt nie spodziewał się, że zdecydują się na separację po 7 miesiącach od powiedzenia sobie "tak". Teraz na jaw wychodzą problemy pary. Podobno zachowanie Miley Cyrus od dawna nie podobało się ukochanemu, a czar goryczy przelało ich ostatnie wyjście na czerwony dywan! Co stało się w błysku fleszy? Odpowiedź na kolejnym slajdzie.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Znani ojcowie po rozstaniach
East News
Newsy
Znani ojcowie po rozstaniach! Mimo trudności świetnie sprawdzają się w swojej roli

Dzień Ojca to dla nich szczególne święto. Znani tatusiowie z pewnością otrzymają od swoich pociech moc życzeń. Niektórym na co dzień nie jest łatwo. Chodzi o ojców, którzy rozstali się z matkami swoich dzieci i muszą tak organizować życie, aby mieć dla maluchów wystarczającą ilość czasu. Zobacz, którzy znani ojcowie wychowują dzieci mimo rozstania ze swoimi partnerkami! Mikołaj Roznerski uwielbia spędzać czas ze swoim synem Zobacz także:  Ada Kalska i Mikołaj Roznerski będą mieli dziecko?! Mamy zdjęcie, które mówi wszystko!

Miley Cyrus i Liam rozstali się?
Newsy
Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI SIĘ? Mamy nagranie!
Kaitlynn Carter, Miley Cyrus przytulają się do siebie
East News
Newsy
Miley Cyrus już rozstała się z dziewczyną! Wróci do męża?

Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po 7 miesiącach małżeństwa . Para była w związku od 10 lat, jednak jej relacja była bardzo burzliwa - Liam i Miley nieustannie rozstawali się i do siebie wracali. Wydawało się, że ślub raz na zawsze przypieczętuje decyzję artystów, jednak nic bardziej mylnego! Niedawno okazało się bowiem, że para rozstała się, a Miley błyskawicznie znalazła pocieszenie w ramionach blogerki Kaitlynn Carter. Teraz wyszło na jaw, że... nie na długo! Miley Cyrus już rozstała się z dziewczyną Gdy świat obiegła informacja o rozstaniu Miley i Liama, nie trzeba było długo czekać, żeby w sieci pojawiły się zdjęcia wokalistki w objęciach innej kobiety. Okazało się, że to blogerka Kaitlynn Carter. Dziewczyny nie kryły się ze swoim uczuciem i spędzały razem mnóstwo czasu. Obie wtedy były w separacji, więc potrafiły się doskonale zrozumieć i pocieszyć. Niestety, był to tylko chwilowy romans, o czym informuje "The Sun", który trwał zaledwie 6 tygodni.  Były dla siebie oparciem w momencie, gdy okazało się, że obie są w separacji. Obecnie nie są już razem - donosi "The Sun" - Zerwały, ale nadal są przyjaciółkami. Nie wiadomo, czy wobec tego Miley będzie próbowała wrócić do Liama. Co ciekawe, ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Liam zaczął spotykać się z... Katie Holmes! Para nie potwierdziła tych doniesień.   Miley i Kaitlynn nie kryły się ze swoim uczuciem Te zdjęcia obiegły świat tuż po rozstaniu Miley i Liama Romans dziewczyn był gorący, ale krótki!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner