Miley Cyrus i Liam gala Miley Cyrus całuje Kaitlynn Carter po rozstaniu z mężem Miley Cyrus i liam ślub
Miley Cyrus z Liamem

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o ślubie Miley Cyrus i Liama Hemswortha, a para już się rozstała! Aktorzy byli małżeństwem tylko przez kilka miesięcy. Gwiazdy już wcześniej zrywały ze sobą, jednak nikt nie spodziewał się, że zdecydują się na separację po 7 miesiącach od powiedzenia sobie "tak". Teraz na jaw wychodzą problemy pary. Podobno zachowanie Miley Cyrus od dawna nie podobało się ukochanemu, a czar goryczy przelało ich ostatnie wyjście na czerwony dywan! Co stało się w błysku fleszy? Odpowiedź na kolejnym slajdzie.

1/4
Miley Cyrus i Liam gala
EastNews

Według magazynu "OK!" Liam od dłuższego czasu był wściekły na zachowanie swojej żony. Piosenkarka często miała zachowywać się jak nastolatka. Nawet i podczas wielki gal w Hollywood. W kwietniu na premierze filmu "Avengers: Endgame" pokazała język mediom udając, że liże ukochanego. Ta sama sytuacja miała miejsce w maju, gdy polizała jego twarz na MET gali. 

Oblizała jego twarz, patrząc na kamery na czerwonym dywanie, a później ocierała się o ludzi na parkiecie w środku i chwytała się za krocze - twierdzi informator magazynu. - Miley zachowuje się jak nastolatka a Liam chce żony, która jest gotowa na dzieci, a ona mówi: "Chodźmy do klubu!". 

Zobacz także: Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po kilku miesiącach małżeństwa! Powodem... inna kobieta!

2/4
Miley Cyrus całuje Kaitlynn Carter po rozstaniu z mężem
Instagram

Artystka nie wydaje się być załamana rozstaniem. Fotoreporterzy przyłapali ją na jachcie w towarzystwie byłej dziewczyny Brody'ego Jennera, Kaitlynn Carter. Gwiazdy całowały się i były bardzo zrelaksowane. To właśnie przez te zdjęcia wszyscy dowiedzieliśmy się o rozstaniu Miley i Liama, co potwierdził rzecznik pary. 

Zapadła decyzja o separacji. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu - brzmi oficjalny komunikat. 

3/4

Miley odniosła się do swojego rozstania na Instagramie. Rozpad małżeństwa porównała do procesów przyrody. 

Nie walcz z ewolucją, ponieważ nigdy nie wygrasz (...) Mój tata zawsze mi powtarzał: Natura nigdy się nie spieszy, ale zawsze jest na czas. To napełnia moje serce pokojem i nadzieją. Nauczono mnie szanować planetę i jej procesy i zobowiązuję się robić to samo z moimi... - napisała Miley w sieci.

4/4
Miley Cyrus i liam ślub
instagram

I dodała, że życie to wspinaczka, ale widok zawsze jest świetny. Zgadzacie się? 

 

Więcej na temat Miley Cyrus Liam Hemsworth