miley cyrus
instagram

Tak skromnej panny młodej dawno nie widzieliśmy! Miley Cyrus pokazała swoja suknię ślubną

miley cyrus
instagram

 

Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich fanów gwiazdy! Dzień przed Wigilią, Miley Cyrus stanęła na ślubnym kobiercu. Gwiazda wyszła za mąż za Liama Hemswortha. Para zaczęłą się spotykać w 2009 roku, mieli jednak dwuletnią przerwę. W 2015 roku piosenkarka i aktor dali sobie jeszcze jedną szansę. Dziś możemy o Miley i Liamie pisać już jako małżeństwie! Gwiazda zdjęciami ze ślubu pochwaliła się na Instagramie. Największe wrażenie na fanach zrobiła bardzo skromna sukienka artystki. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

 

Suknia Miley Cyrus 

 

Choć Miley Cyrus poznaliśmy jako słodką dziewczynkę, to z czasem aktorka przeszła spektakularną metamorfozę. W latach 2013-2015, gdy nie była z Liamem gwiazda pokazywała się w bardzo odważnych kreacjach. Nieustannie mówiła w wywiadach o seksie, a także nie ukrywała, że lubi palić marihuanę. Odważna i szalona Cyrus uspokoiła się, gdy wróciła do ukochanego. Już dawno nie było mowy o skandalu z udziałem aktorki, a  także kolejnych jej rozebranych zdjęciach... 

 

23 grudnia Cyrus wyszła za mąż za Liama Hemswortha. Gwiazda specjalnie na ten dzień wybrała skromną sukienkę od Vivienne Westwood. Miley nie eksperymentowała również z fryzurą. Postawiła na lekko pofalowane, rozpuszczone włosy. 

Oboje mieli wrażenie, że to narzeczeństwo trwa wieki i chcieli wreszcie zostać mężem i żoną - powiedział informator Radar Online.

 

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu. Spodziewaliście się po Miley takiej kreacji?

 

Zobacz też: Ach, co to były za śluby! Pamiętacie, które gwiazdy ślubowały miłość i wierność w 2018 roku?

 

23 grudnia Miley wyszła za mąż na ukochanego

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is probably our one - millionth kiss ....

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

Gwiazda miała na sobie sukienkę od Vivienne Westwood

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12.23.18

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Więcej na temat Miley Cyrus suknia ślubna
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51