Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Norbi odpowiedział na negatywne komentarze jury
ONS
Newsy

Norbi odpowiedział na negatywne komentarze jurorów w "TzG": Ja tańczę tak jak jury...

Za kulisami postanowił zażartować

"Taniec z Gwiazdami" od wielu lat cieszy się niezmienną popularnością. Ostatnio Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zdjęciem sprzed 11 lat, kiedy wraz z Katarzyną Skrzynecką brały udział w pierwszej edycji show. Aktorka skwitowała to zabawnym podpisem. Zobacz: Włodarczyk pokazała zdjęcia ze Skrzynecką sprzed 11 lat: Dzisiaj mogłybyśmy tak się wybrać na obciach-party

W obecnej edycji możemy oglądać między innymi Norbiego, który słynie ze swojego poczucia humoru i ogromnego dystansu. Nie jest też tajemnicą, że artysta to wulkan energii i rozrusza nawet najbardziej nudną imprezę. Jednak zdaniem jurorów nie najlepiej radzi sobie z tańcem. Po dzisiejszym jive''ie nie szczędzili mu słów krytyki, a zwłaszcza Iwona Pavlovic. Jurorka uznała, że jego taniec w każdym odcinku wygląda tak samo i nie widać postępów. Już za kulisami Norbi postanowił odpowiedzieć na krytykę i żarty ze strony jury:

Drogie jury: ja tańczę tak jak wy śpiewacie.

Kibicujecie mu?

Zobacz: Jest nowy spot "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy chwalą się swoimi umiejętnościami
 
 

Wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iwan Komarenko, Camasutra, Norbi, Radosław Liszewski
East News
Newsy
Gwiazdy disco polo na jednej imprezie. Znacie je? ZDJĘCIA
Gwiazdy disco polo na jednej imprezie. Znacie je? ZDJĘCIA
Andrzej Grabowski w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Znamy ostatniego jurora "Tańca z gwiazdami"! Jest sporym zaskoczeniem
Kto dołączył do Tyszkiewicz, Pavlović i Malitowskiego?

Powoli zmierzamy do zamknięcia listy wszystkich gwiazd 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Znamy już większość uczestników, prowadzących i reporterki zza kulis. Teraz "Fakt" opublikował nazwisko czwartego i zarazem ostatniego jurora. Do Michała Malitowskiego, Beaty Tyszkiewicz i Iwony Pavlović dołączył Andrzej Grabowski . Aktor od lat związany jest ze stacją Polsat, głównie za sprawą lubianej od lat roli Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich". Zobacz: Wiemy kto poprowadzi "Taniec z gwiazdami" Obecność Grabowskiego w jury może być sporym zaskoczeniem w świetle informacji sprzed kilku dni. Podobno aktor dostał zaproszenie jako uczestnik show . Ostatecznie nie mógł przyjąć propozycji z powodu problemów zdrowotnych: - Andrzej kilka lat temu miał wymieniane biodro. Teraz czeka go wymiana drugiego – informuje "Fakt". Czy Andrzej sprawdzi się w roli eksperta od tańca, i co najważniejsze, na ile opiewa jego kontrakt? O tym przekonamy się już wkrótce. Zobacz: Ile Zając dostała za udział w TzG? Tancerze nowej edycji "Tańca z gwiazdami":

Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Skrzynecka w Tańcu z Gwiazdami 11 lat temu
ONS
Newsy
Włodarczyk pokazała zdjęcia ze Skrzynecką sprzed 11 lat: Dzisiaj mogłybyśmy tak się wybrać na obciach-party
Obie panie mocno opalone na planie Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Włodarczyk pojawiła się już w prawie wszystkich najważniejszych programach rozrywkowych w Polsce. Udało jej się wygrać show "Jak oni śpiewają", a w "Gwiazdy tańczą na lodzie" iraz "Twoja Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już od 29 marca będziemy mogli oglądać ja w  "Przygarnij mnie" na TVP 2. Przypomnijmy: Włodarczyk i Zawadzka gwiazdami nowego show TVP 2! Nie zabraknie innych znanych nazwisk Mało kto pamięta również, że Agnieszka, wraz z Katarzyną Skrzynecką brały udział w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami", kiedy to show emitował TVN. Na Facebooku Włodarczyk pojawiło się kilka zdjęć z planu programu, które dziś wywołują uśmiech na twarzy. Aktorka zdaje sobie sprawę  z tego, że nie wyglądała wówczas korzystnie: No muszę przyznać,że pierwsza edycja TZG w 2005r była delikatnie mówiąc kolorowa( mówię również o kolorze mojej skóry:)). Dzisiaj mogłybyśmy tak się wybrać na obciach-party:) Ale Andrzej Nejman fajnie wyglądał prawda? - pisze Fanpage "Stare zdjęcia polskich celebrytów" ma kolejny, gotowy materiał. Zobacz: Agnieszka Włodarczyk kupuje na przecenach. Ma swoje powody Agnieszka Włodarczyk na konferencji:  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner