Nominowani do MTV EMA 2014 Głogowanie i transmisja MTV Glasgow 2014
ONS

Ogłoszono nominacje do MTV EMA 2014! Walczy aż 9 polskich gwiazd!

Nominowani do MTV EMA 2014 Głogowanie i transmisja MTV Glasgow 2014
ONS

Konkurs MTV European Music Awards to jedna z najdroższych muzycznych imprez w Europie. Podczas jednej gali na scenie występują największe zagraniczne gwiazdy, które jednocześnie walczą o uznanie europejskich widzów popularnej stacji. W ubiegłym roku przedsięwzięcie odbywało się w Amsterdamie, gdzie redakcja AfterParty.pl była jedną z dwóch z Polski obecnych na czerwonym dywanie. Przypomnijmy: Jesteśmy na gali MTV w Amsterdami! Katy Perry, Jedward, Jared Leto przed naszą kamerą

W tym roku szykują się równie gorące emocje, bowiem ogłoszono właśnie listę nominowanych artystów z Polski. MTV wybrało czwórkę artystów: Grzegorz Hyży, Jamal, Mrozu i Artur Rojek. Co z piątym?

Stacja postanowiła wprowadzić jedną zmianę, która podniesie zainteresowanie konkursem. Chodzi o "dziką kartę", która trafi do piątej gwiazdy wybranej przez internautów za pomocą hushtagów. O dołączenie do wspomnianej czwórki walczą: Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Honey, Dawid Kwiatkowski i Dawid Podsiadło.

Muzyk, który zdobędzie najwięcej tweetów zostanie piątym nominowanym. Aby oddać głos, należy użyć hashtaga #MTVEMA, a następnie jednego z wymienionych, przypisanych konkretnym artystom: #NominujeEwaFarna, #NominujeEwelinaLisowska, #NominujeHoney, #NominujeDawidKwiatkowski, #NominujeDawidPodsiadlo.

Głosowanie na zdobywcę Dzikiej Karty potrwa do północy 14 września. Z kolei 16 września ruszy głosowanie online na całą piątkę nominowanych (Grzegorz Hyży, Jamal, Mrozu, Artur Rojek + laureat Dzikiej Karty).

Transmisja z wręczenia nagród MTV EMA 2014 z Glasgow odbędzie się za pośrednictwem kanału MTV na całym świecie, w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21:00.

W ubiegłym roku Polskę w Amsterdamie reprezentował Kamil Bednarek. Kto zostanie jego następcą?

Zobacz: Tylko u nas! Katy Perry zdradziła nam na gali MTV EMA co sądzi o Polsce!

Światowe gwiazdy na ubiegłorocznej gali MTV European Music Awards:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03