Nikola Furman z "Top Model"
Mat. prasowe/x-news

Nikola Furman prosi o pomoc dla ciężko chorej 3-letniej siostry! To dla niej zrezygnowała z "Top Model"

Nikola Furman z "Top Model"
Mat. prasowe/x-news

Nikola Furman pokazała zdjęcie z młodszą siostrą i zaapelowała o pomoc dla chorej dziewczynki! W miniony poniedziałek Nikola zrezygnowała z dalszego udziału w programie "Top Model". Piękna uczestniczka show przyznała wówczas, że musi wrócić do domu ze względu na swój stan zdrowia.

Później , podczas relacji na InstaStories, Nikola Furman zdradziła, że odeszła z programu również ze względu na swoją młodszą siostrę. Okazuje się bowiem, że podczas pobytu w "Top Model" Nikola dowiedziała się, że jej 3-letnia siostra zmaga się z ciężką chorobą! Teraz była uczestniczka show TVN pokazała na Instagramie zdjęcie z dziewczynką i poprosiła o pomoc! 

Nikola z "Top Model" prosi o pomoc dla siostry

Po tym, jak Nikola Furman zrezygnowała z dalszego udziału w programie "Top Model" internauci próbowali dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się z byłą uczestniczką show. Pojawiły się nawet pytania, czy Nikola jest w ciąży. 16-latka szybko zdementowała plotki na swój temat i przyznała, że zniknęła z "Top Model" m.in. ze względu na chorobę młodszej siostry.

Zrezygnowałam tylko i wyłącznie ze względu na swój stan zdrowia - to raz. A dwa - w trakcie trwania programu dowiedziałam się, że moja młodsza siostra jest poważnie chora - wyznała na Instastories.

Teraz Nikola opublikowała wspólne zdjęcie z siostrą i poprosiła o pomoc! Okazuje się, że mała Amelka walczy z nowotworem. 

Kochani mowilam Wam o 2 powodach mojej rezygnacji z programu pierwsza to powody zdrowotne a druga to ciezka choroba mojej 3letniej siostrzyczki. Wraz z fundacja TipTop rozpoczynamy akcje Ratujemy Amelke. Bardzo Was prosze o udostepnienia linka do zbiorki i wsparcie naszej walki o moja siostrzyczke Amelke.😔❤❤- napisała Nikola Furman. (pisownia oryg.)

Nikola opublikowała link do zbiórki na rzecz chorej Amelki. Na stronie Fundacji Tip Top znajdziecie informacje o chorej dziewczynce i możecie wpłacać pieniądze na leczenie siostry byłej uczestniczki "Top Model. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Małej Amelce życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że wkrótce pokona chorobę! 

Zobacz także: Klaudia El Dursi z "Top Model" ma bogate doświadczenie w show-biznesie! Nigdy nie zgadniecie, w czym zagrała!

Nikola Furman prosi o pomoc dla siostry.

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55