Tragedia podczas Eurowizji 2019
East News

Dramatyczny wypadek na Eurowizji 2019! Nie żyje jeden z pracowników

Tragedia podczas Eurowizji 2019
East News

Półfinał Eurowizji 2019 już za nami, niestety nie mamy dobrych wiadomości. W poniedziałek podczas wielkich przygotowań sceny na Konkurs elementy oświetlenia przewróciły się na jednego z pracowników. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Izraelczyk miał 66 lat. 

Nie żyje pracownik Eurowizji 

Dramat w Izraelu rozegrał się dzień przed 64. Konkursem Piosenki Eurowizji. Jak informują izraelskie media jeden z pracowników, dokładnie kierowca, który pomagał rozładowywać sprzęt z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, tuż po tym jak przewróciło się na niego oświetlenie. Fuldi Schwartz doznał poważnych urazów głowy, żeber i kręgosłupa. Lekarze do ostaniej chwili walczyli o życie mężczyzny. Niestety pracownik zmarł w nocy z wtorku na środę. 

 — Składamy nasze kondolencje najbliższym zmarłego. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i ochrona wszystkich osób biorących udział w Konkursie Piosenki Eurowizji — napisali organizatorzy konkursu.

Rodzina 66-latka nie wini organizatorów Konkursu, jednak dziwi się, że na masowej imprezie mogło dojść do tego typu tragedii. Policja wszczęła postępowanie w sprawie śmierci mężczyzny. 

Zobacz także: Po porażce Tulii na Eurowizji w sieci zawrzało! Internauci ostro komentują występ naszych reprezentantek

Tulia bez finału 

W 64. Konkursie Piosenki Eurowizji Polskę reprezentował zespół Tulia. Dziewczynom nie udało się awansować do finału, choć mówiło się, że mają spore szanse. Dlaczego ich występ nie spodobał się widzom i jurorom? Pod tym linkiem znajdziecie wideo z występu Polek na Eurowizji. 

 

Tragedia podczas Eurowizji 2019
East News

 

Więcej na temat Eurowizja
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23