Hanna Lis jest bardzo aktywna na swoim Instagramie i chętnie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia. Niestety, tym razem nie miała dla swoich obserwatorów dobrych wieści. Dziennikarka poinformowała fanów, że na pewien czas znika z mediów społecznościowych. Powodem jest jej stan zdrowia. Co się dzieje z Hanną Lis?

Reklama

Hanna Lis opublikowała niepokojący wpis. Chodzi o jej stan zdrowia

Niepokojąca relacja na profilu dziennikarki pojawiła się w piątek, 28 lipca, późnym wieczorem. Hanna Lis zaczęła swój wpis od słów, że niestety, w najbliższym czasie nie będzie mogła odpisać na wiadomości, które otrzymała od fanów odnośnie jej ostatniego postu o Sinead O'Connor.

- Kochani moi. Dostałam i nadal dostaję od was mnóstwo wiadomości związanych z moim ostatnim postem. Wiele bardzo osobistych, wręcz intymnych, poruszających. Chciałabym odpisać na wszystkie, ale wybaczcie, niestety nie mogę.

Instagram/Hanna Lis

Zobacz także: Córka Hanny Lis zdobywa świat modellingu! Anna Kozińska odziedziczyła urodę po mamie

W dalszej części swojego wpisu gwiazda poinformowała, że jej stan zdrowia nagle się pogorszył. Jak przekazała Hanna Lis, ma złamane obie ręce, pęknięte żebro oraz uraz kolana.

- Złamałam obie ręce, do tego pęknięte żebro i uraz kolana. Bywało lepiej... Jakiś czas mnie tu nie będzie, ale wrzucę wam niebawem reelsa z Lisową do garów, który nagrałam dla was przedwczoraj. Buziaki i uważajcie na siebie! - napisała Hanna Lis.

Instagram/Hanna Lis

Zobacz także: Hanna Lis kończy 53 lata. A jak wyglądają jej córki? Ania robi karierę w modelingu

Zobacz także

Niedługo potem na Instagramie Hanny Lis pojawił się obiecany przez nią filmik. Gwiazda w opisie pod nagraniem postanowiła wyjaśnić swoim fanom, jak doszło do jej wypadku.

- Kochani❤️! Dzięki za wszystkie dobre słowa i życzenia zdrowia! Gdyby przyznawali nagrody za najgłupsze wypadki, na bank zdobyłabym złoto! ???? A było tak: idąc do samochodu zaplątałam nogi w za długie i za szerokie spodnie, które w dodatku przydeptałam i … runęłam jak kłoda.????
Uchroniłam głowę, ale obie ręce mam w temblakach- coś za coś ????‍♀️.Jestem trochę połamana, ale daję radę, słowo ????????????! - przyznała dziennikarka.

Reklama

Życzymy zatem szybkiego powrotu do zdrowia!

Reklama
Reklama
Reklama