Anna i Ilona Rolnik szuka żony
Instagram

Nieoczekiwane spotkanie Ani i Ilony z "Rolnik szuka żony". Co je łączy?

Anna i Ilona Rolnik szuka żony
Instagram

6. edycja "Rolnik szuka żony" dobiega końca. Przed nami jeszcze kilka odcinków, podczas których wszystko się rozstrzygnie i będzie wiadomo między innymi, co stało się na randce Marty i Sławomira, że jednak nie są razem. Wiemy, że dwie pary z obecnej edycji nadal się spotykają. Mowa oczywiście o Ani i Jakubie, którym widzowie kibicowali od samego początku oraz Ilonie i Adrianie, których uczucie narodziło się dopiero pod koniec programu. Co ciekawe okazało się właśnie, że Ania i Ilona spotykają się poza kamerami! Zobaczcie, jakie zdjęcie opublikowała w sieci kandydatka Adriana!

Ania i Ilona z "Rolnik szuka żony" znają się poza programem?

Ilona w ostatnim czasie stała się bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Kandydatka Adriana najpierw ujawniła, że nadal spotyka się z rolnikiem, a niedawno zdradziła też, czy program jest wyreżyserowany. Teraz pochwaliła się kolejnym zdjęciem na Instagramie. Pozuje na nim nie z Adrianem, ale z Anną - kandydatką Jakuba. Pod wspólną fotografią czytamy:

Rolnikowe dziewczyny pozdrawiają! #babskiepopołudnie #rolnikszukazony6 💘 - napisała Ilona na Instagramie.

Internauci są zachwyceni wspólną fotografią Anny i Ilony. Już pojawiły się spekulacje na temat tego, z jakiej okazji kobiety się spotkały. 

- Kręcą świąteczny odcinek? 😃

- Super Rolnikowe dziewczyny!!!👏🏻👏🏻♥️ Wszystkiego dobrego dla Was!!!

- Najfajniejsze najlepsze dziewczyny w całym programie

- Dokładnie tak ❗️ najlepsze ❗️ szkoda , ze takiej „realności „ coraz to mniej :) szczęścia dziewczyny ❗️  - czytamy w komentarzach. 

Najbardziej prawdopodobną wersją są nagrania do świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony". Ale być może uczestniczki na tyle się polubiły, że czasem spotykają się po programie. To nie byłaby pierwsza tego typu sytuacja. W poprzednich edycjach swój początek miało kilka przyjaźni. Jak widać w "Rolniku" można znaleźć nie tylko miłość, ale też przyjaźń!

Już w niedzielę zobaczymy, jak zakończą się randki rolników ze swoimi wybrankami. To wtedy zdecydują, czy chcą kontynuować znajomość.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rolnikowe dziewczyny pozdrawiają! #babskiepopołudnie #rolnikszukazony6 💘

Post udostępniony przez @ imielinka

Adrian i Ilona nadal się spotykają!

Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

Ania i Jakub też stworzyli szczęśliwy związek

Anna i Jakub w
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59