Królowa Elżbieta II z psem rasy corgi
East News

Królowa Elżbieta II przeżywa bardzo osobistą stratę!

Królowa Elżbieta II z psem rasy corgi
East News

 

Królowa Elżbieta pożegnała właśnie swojego ostatniego psa rasy corgi. Adoptowała go po tym, jak zmarł jego właściciel. 12-letni Whisper, po śmierci innego psiaka - Willowa - był jej ostatnim corgi. A powszechnie wiadomo, że to ukochana psia rasa królowej.

 

Śmierć któregokolwiek z jej psów zawsze przeżywa bardzo mocno. W przypadku Whispera nie jest inaczej - pisze „Daily Mail”.

 

Psiak zachorował kilka tygodni temu, ale jego stan poprawił się na tyle, że bez problemu wrócił wraz z Królową z jej letniej rezydencji. Tydzień temu jednak jego stan pogorszył się. Weterynarze nie byli w stanie pomóc i ulubiony psiak Elżbiety II odszedł 6 dni temu.

 

Królowa Elżbieta II z psem rasy corgi
East News

 

Zobacz: Wstydliwa tajemnica królowej Elżbiety II wyszła na jaw! Nigdy nie zgadniesz, o co chodzi

 

Związek Królowej z rasą corgi trwa już ponad 70 lat! W 1944 roku, na swoje 18. urodziny, dostała pierwszego - suczkę Susan. 5 lat temu podjęła decyzję, że nie będzie ich już więcej rozmnażać, nie chce bowiem, by zostały same, gdy ona odejdzie.

 

Królowa Elżbieta II z psem rasy corgi
East News

 

Zobacz: DLACZEGO KRÓLOWA ELŻBIETA II ZAWSZE NOSI JASKRAWE KOLORY? POWÓD JEST ZASKAKUJĄCO PROSTY

Więcej na temat Królowa Elżbieta II
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13