Oliwia Newton-John nie żyje. Jak informują zagraniczne media, aktorka znana z musicalu "Grease" zmarła w poniedziałek 8. sierpnia 2022 roku. Oliwia Newton-John od 30 lat zmagała się z chorobą nowotworową. Miała 73 lata. Pogrążona w żałobie rodzina wydała oświadczenie.

Reklama

Nie żyje Olivia Newton-John z "Grease"

Olivia Newton-John zmarła po długoletniej walce z chorobą nowotworową. Uwielbiana przez widzów aktorka, która zasłynęła kultową rolą w "Greace" zachorowała na nowotwór piersi już na początku lat 90. Początkowo udało jej się wygrać z chorobą, jednak kilka lat później pojawiły się nawroty. Rak zaatakował po raz drugi i trzeci... "Wierzę, że pokonam raka, taki jest mój cel”, mówiła Olivia Newton-John w programie „Sunday Night” kilka lat temu. Walka o życie Olivii Newton-John trwała kilkadziesiąt lat... Aktorka próbowała ratować swoje zdrowie na wszelkie sposoby, poddawała się radioterapii czy nawet medycynie niekonwencjonalnej. Niestety nie udało jej się wygrać z chorobą. O śmierci Olivii Newton-John poinformował portal TMZ:

Po 30-letniej podróży z rakiem przegrała walkę z rakiem piersi z przerzutami

W sieci pojawiło się również oświadczenie rodziny.

Instagram / therealon

Zobacz także: Były partner Sylwii Bomby nie żyje. Wstrząsające szczegóły przekazał rzecznik PSP

Śmierć Olivii Newton-John potwierdziła jej rodzina. W sieci pojawiło się poruszające oświadczenie, w którym poinformowano, że Olivia Newton-John odeszła w otoczeniu rodziny:

Zobacz także

Dziś rano zmarła spokojnie na ranczu w południowej Kalifornii. Była otoczona rodziną i przyjaciółmi. Prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie.

Zobacz także: Ivana Trump nie żyje! Żona Donalda Trumpa zmarła w tragicznym wypadku

MARCOCCHI GIULIO SIPA EAST NEWS
Instagram / therealon
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama