Oficer Wiesiek z "Chłopaków do wzięcia" nie żyje
Facebook

Nie żyje kolejny uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia". Wzruszające pożegnanie bliskich

Oficer Wiesiek z "Chłopaków do wzięcia" nie żyje
Facebook

Nie żyje Oficer Wiesiek znany z programu "Chłopaki do wzięcia". Uczestnik produkcji zmarł 12 stycznia 2020 roku. Informacja o jego śmierci została podana na jego Facebooku. Niestety, to nie jedyny uczestnik tego formatu, którego nie ma już wśród nas. W 2018 roku zmarł Roman Napoleon Paszkowski, a w sierpniu 2019 roku pożegnaliśmy także Pana Stanisława. 

Zobacz także: Pan Stanisław z Chłopaków do wzięcia" nie żyje

Oficer Wiesiek z "Chłopaki do wzięcia" nie żyje

Oficer Wiesiek z "Chłopaków do wzięcia" zmarł 12 stycznia 2020 roku. Informację o jego śmierci przekazali na Facebooku jego najbliżsi. Przyczyna śmierci bohatera programu nie jest znana: 

W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu Chłopaki do wzięcia. Będzie nam ciebie brakowało...

Oficer Wiesiek pochodził z Józefowa, wsi niedaleko Zamościa w województwie lubelskim. Był towarzyskim i zawsze uśmiechniętym mężczyzną, który dzięki programowi chciał ułożyć sobie życie miłosne. Na co dzień chodził w mundurze, woził w nim do ślubu panny młode, stąd też jego ksywka "Oficer". Jego pogrzeb, według informacji na Facebooku, odbył się 17 stycznia w Józefowie. 

„Chłopaki do wzięcia” to serial dokumentalny pokazujący losy wiejskich kawalerów w staraniach o wymarzoną partnerkę. Widzowie pokochali ten format, a Polsat Play wyemitował aż kilkanaście sezonów. 

Zobacz także: 31-letni uczestnik show "Chłopaki do wzięcia" nie żyje. Smutna wiadomość dla Napoleona

Oficer Wiesiek z "Chłopaków do wzięcia" zmarł 12 stycznia 2020 roku. 

Oficer Wiesiek z "Chłopaków do wzięcia" nie żyje
Facebook

To nie jedyny uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia", którego nie ma już wśród nas. W ubiegłych latach zmarli także Roman Napoleon Paszkowski oraz Pan Stanisław. 

Napoleon i Pan Stanisław z "Chłopaków do wzięcia" zmarli w 2018 roku
Facebook

 

Więcej na temat Chłopaki do wzięcia
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13