Natasza Urbańska nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem i fryzurą. Kilka lat temu zachwycała blond pasmami, a w ostatnim czasie postawiła na bardziej stonowany odcień brązu. Teraz jednak wokalistka odważnie zdecydowała się na kolejną przemianę, podczas której przyłapali ją paparazzi! Co zrobiła?

Reklama

Natasza Urbańska zaskoczyła fanów niespodziewaną metamorfozą

Fotoreporterzy dostrzegli Nataszę Urbańską, gdy wybrała się do jednego z salonów fryzjerskich w Warszawie. Niedługo potem cel wizyty stał się jasny: wokalistka postanowiła zaszaleć i zmienić kolor włosów na ognisty i promienny rudy. Gwiazda była wyraźnie podekscytowana przemianą i nie mogła doczekać się finalnego efektu. Jej uśmiech mówił sam za siebie!

Zobacz także: Eurowizja 2023: Startują - Urbańska, Szemplińska, Hyży, finalistka "Projekt Lady". Kto jeszcze?

AKPA

Po zakończonej wizycie u fryzjera Natasza Urbańska wybrała się na spacer ulicami stolicy. Pasma w nowym kolorze idealnie komponowały się z jej klasyczną stylizacją i oversize'owym płaszczem. Gwiazda wyglądała naprawdę promiennie!

Zobacz także: Te gwiazdy wyglądają identycznie! Niektórych celebrytów aż trudno odróżnić [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz także
AKPA

45-letnia wokalistka nie chciała trzymać swojej nowej odsłony długo w tajemnicy, dlatego podzieliła się tą wiadomością na Instagramie. Opublikowała film prosto z salonu fryzjerskiego. Przemiana najwidoczniej się udała, bo fani entuzjastycznie zareagowali na post Nataszy Urbańskiej:

- Efekt wow!
- Super zmiana!
- Pięknie Ci w tym kolorze...

Zgadzacie się ze zdaniem internautów?

Reklama

Zobacz także: Natasza Urbańska pochwaliła się sesją z 14-letnią córką: "Najpiękniejsze księżniczki"

AKPA
AKPA
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama