Natasza Urbańska uszczypliwie o Edycie Górniak i Justynie Steczkowskiej
Artur Zawadzki/REPORTER/Mateusz Jagielski/East News
Newsy

Natasza Urbańska po swoim koncercie na rzecz Ukrainy: "W tej branży są prawdziwe przyjaźnie"

Po koncercie dla Ukrainy w Teatrze Studio Buffo Natasza Urbańska podziękowała artystom. Przy okazji piosenkarka nawiązała do awantury po imprezie TVP i wbiła szpilkę koleżankom?

Natasza Urbańska wraz z mężem Januszem Józefowiczem zorganizowali koncert dla Ukrainy, który odbył się w 7  marca w warszawskim Teatrze Studio Buffo. Na scenie wystąpili m.in. PONO, Michał Szpak, Kasia Stankiewicz, Michał Bajor oraz Marian Opania. Natasza Urbańska podziękowała wszystkim za współpracę. W dyskretny sposób też nawiązała do awantury po koncercie TVP, wbijając szpilkę diwom?

Syn Justyny Steczkowskiej szczerze o synu Edyty Górniak! Jakie mają relacje?

Natasza Urbańska przemyciła odrobinę złośliwości w podziękowaniach za koncert?

Koncert zorganizowany przez Nataszę Urbańską śmiało można określić powodzeniem. Zwłaszcza że imprezę "Solidarni z Ukrainą" Telewizji Polskiej większość osób będzie wspominało głównie przez pryzmat głośnej sprzeczki między uczestniczkami. Po tym, jak wybuchła głośna awantura o wynagrodzenia, Natasza Urbańska zabrała głos w kłótni między Justyną Steczkowską a Edytą Górniak. Teraz wokalistka podziękowała artystom za pomoc przy tworzeniu charytatywnego wydarzenia w Teatrze Studio Buffo.

Drodzy artyści, widzowie! Uczyniliście wczorajszy wieczór wyjątkowym. Pokazaliście, że jesteśmy jedną, wielką rodziną. Każdy z nas ma swoją historię i swój świat, a wczoraj, jak śpiewa Arek Kłusowski, "Znamy się od tylu lat Różni ludzie jeden świat Setki wcieleń, nowych miejsc. Wiemy, po co się tu jest", nabrało znaczenia jak nigdy. Dziękuję wam drodzy widzowie że zawsze z nami jesteście.... - napisała na swoim Instagramie Natasza Urbańska.

Zobacz także: Natasza Urbańska wystąpiła z córką na koncercie dla Ukrainy. Kalina ma już 14 lat!

Na koniec piosenkarka podziękowała innym artystom, którzy szybko odpowiedzieli na jej propozycję i wzięli udział w koncercie. Warto przypomnieć, że występy, podczas których nie brakowało znaczących gestów, wywołały duże emocje. Michał Szpak uderzył we Władimira Putina swoją odważną stylizacją, za co zebrał mnóstwo pochwał od widzów i internautów. Natasza Urbańska dyskretnie wbiła też szpilkę uczestnikom koncertu TVP "Solidarni z Ukrainą".

Michał Szpak obraził Władimira Putina
Jacek Kurnikowski/AKPA

Drodzy artyści, to taka radość wiedzieć że w tej branży są prawdziwe przyjaźnie bo wystarczył jeden telefon... - czytamy na jej profilu.

Możemy łatwo się domyśleć, do kogo skierowana może być ta uszczypliwość. Po głośnym wpisie na temat honorarium za charytatywny koncert, Edyta Górniak mocno uderzyła w Justynę Steczkowską. W trakcie sprzeczki padły nawet słowa o rozprawie sądowej. Później wywołana przez diwy Maryla Rodowicz oświadczyła, że oddała swoje wynagrodzenie i przy okazji wbiła szpilkę Edycie Górniak. Podczas gdy konflikt między artystkami się zaostrzał, wyciekły informacje o gażach za imprezę TVP.

Justyna Steczkowska zdradziła kulisy koncertu TVP
Artur Zawadzki/REPORTER

Wszystko wskazuje na to, że po koncercie w Teatrze Studio Buffo nie dojdzie do podobnych ekscesów. W dniu wydarzenia na scenie wystąpiła także sama organizatorka. Natasza Urbańska wniosła na scenę flagę Ukrainy.

Natasza Urbańska z flagą Ukrainy
Jacek Kurnikowski/AKPA

Natasza Urbańska komentuje zachowanie Justyny Steczkowskiej
Artur Zawadzki/REPORTER/East News/TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Natasza Urbańska komentuje zachowanie Justyny Steczkowskiej i zapowiada koncert na rzecz Ukrainy! 
"Pani Justyna rozpoczęła tę dyskusję" - powiedziała Natasza Urbańska. Artystka zaprasza fanów na "Koncert dla Ukrainy" z udziałem plejady gwiazd.

Natasza Urbańska w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Justyny Steczkowskiej, która podczas koncertu "Solidarni z Ukrainą" powiedziała ze sceny, że przeznacza swoje honorarium na pomoc dzieciom uciekającym przed wojną. Żona Janusza Józefowicza nie ukrywa, że nie rozumie dyskusji, którą - jej zdaniem - rozpoczęła Justyna Steczkowska. Natasza Urbańska za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprasza również na "Koncert dla Ukrainy" z którego dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców Ukrainy.  Natasza Urbańska odpowiada Justynie Steczkowska  24 lutego nad ranem Rosja zaatakowała Ukrainę. Wojna, którą rozpoczął Władimir Putin wstrząsnęła Polakami, którzy ruszyli z pomocą sąsiadom ze wschodu. W sieci rozpoczęły się zbiórki na rzecz potrzebujących, a w TVP wyemitowała wyjątkowy koncert charytatywny "Solidarni z Ukrainą". Podczas koncertu Justyna Steczkowska powiedziała głośno, że przekazuje swoje honorarium za występ na pomoc dzieciom uciekającym przed wojną. Jak komentuje to Natasza Urbańska, która również wzięła udział w koncercie? Artystka nie ukrywa, że nie podoba się jej zamieszanie wokół koleżanki ze sceny. - Nie rozumiem, o czym my dyskutujemy, kiedy toczy się wojna za granicą naszego kraju... Pani Justyna rozpoczęła tę dyskusję, a jak sama przyznała ze sceny - również otrzymała wynagrodzenie. Tak jak wspomniałam, dla mnie to jest oczywiste, że honorarium przeznaczam na pomoc dla Ukrainy. Niestosowne jest koncentrowanie uwagi wokół honorarium pani Justyny i wciąganie innych w tę medialną burzę wobec wojny na Ukrainie- w rozmowie z portalem Pudelek.pl powiedziała Natasza Urbańska. Zobacz także:   Wyciekły informacje o gażach...

Michał Szpak w antyputinowskiej masce
Jacek Kurnikowski/AKPA/Instagram @michal_szpakofficial
Newsy
Michał Szpak odważną stylizacją uderzył w Putina
W trakcie koncertu dla Ukrainy Michał Szpak mocno dał wyraz temu, co sądzi o Władimirze Putinie. Piosenkarz swoją stylizacją z wulgarnym hasłem uderzył w prezydenta Rosji.

Zorganizowany przez Nataszę Urbańską koncert dla Ukrainy wywołał wielkie emocje, do czego znacznie przyczyniła się odważna stylizacja Michała Szpaka. W niedzielę, 6 marca, w warszawskim Teatrze Studio Buffo artyści wyrazili wsparcie dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy zostali zaatakowani przez Federację Rosyjską. Organizatorka wydarzenia zapowiedziała, że cały przychód z biletów zostanie przekazany na Fundację Janiny Ochojskiej Polską Akcję Humanitarną. Jedną z największych gwiazd imprezy okazał się Michał Szpak, który mocno uderzył we Władimira Putina. Michał Szpak w wymownej masce uderza w Putina Znany z odważnych i ekscentrycznych stylizacji Michał Szpak nie zawiódł oczekiwań fanów podczas koncertu dla Ukrainy. Piosenkarz pojawił się na scenie w masce, na której widniało wulgarne hasło wymierzone w prezydenta Rosji Władimira Putina - "FCK PTN". Wcześniej artysta dumnie nosił ją, spacerując ulicami Warszawy. Antyputinowski manifest nie umknął uwadze widzów oraz fotoreporterów. Zobacz także:   "Mamo tyś płakała": sanah i Igor Herbut w nowej piosence wspierają ofiary wojny na Ukrainie Internauci z wyraźnym entuzjazmem zareagowali na stylizację kontrowersyjnego piosenkarza, co widać po komentarzach, które zalały media społecznościowe Michała Szpaka. Widzom bardzo spodobało się to, że wokalista w tak odważny sposób zademonstrował swój sprzeciw wobec działaniom prezydenta Federacji Rosyjskiej. Zdjęcie maski piosenkarz opublikował także na swoim Instagramie. - Artysta przez wielkie "A"! Odważny, wolny, dający wsparcie! - Zawsze podziwiam Ciebie za odwagę. Przecierasz szlaki wśród niezdecydowanych - Twoja kreatywność nie ma już żadnych granic. Do apelu oczywiście się przyłączam Świetny kolega Michał....

Natasza Urabańska z ośmioletnią Kaliną
TRICOLORS/East News
Newsy
Natasza Urbańska wystąpiła z córką na koncercie dla Ukrainy. Kalina ma już 14 lat!
Córka Nataszy Urbańskiej unika światła reflektorów, jednak na charytatywnym koncercie rodziców, nie mogło jej zabraknąć. Kalina jest już nastolatką! Jak odnalazła się na scenie?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają jedną córkę, Kalinę. Dziewczynka jednak tylko od czasu do czasu pojawia się w mediach. Nawet na Instagramie swojej mamy, na którym Natasza Urbańska jest bardzo aktywna, próżno szukać zdjęć jej nastoletniej pociechy. Dopiero na koncercie dla Ukrainy zorganizowanym w Studio Buffo dziewczynka się pojawiła i to na scenie! Podobna do sławnej mamy? Natasza Urbańska pokazała córkę! Kalina wystąpiła na scenie podczas "Koncertu dla Ukrainy" Ukraina może liczyć na ogromną pomoc Polaków. Działają zbiórki, punkty dla uchodźców, wielu Polaków przyjmuje ukraińskie rodziny pod swój dach. W udzielaniu pomocy Ukraińcom udzielają się także gwiazdy, zamieniając swoją pracę w pomoc dla potrzebujących. Wiele polskich scen muzycznych, teatrów, czy klubów organizuje charytatywne koncerty, z których dochód przeznaczony jest dla potrzebujących, uciekających z kraju dotkniętego wojną.  Natasza Urbańska wzięła udział w owianym skandalem koncercie TVP "Solidarni z Ukrainą". Artystka odniosła się do zarzutów Justyny Steczkowskiej,  a później ogłosiła, że organizuje własny koncert w Studio Buffo. Na scenie teatru wystąpili muzycy i aktorzy od lat związani z tą sceną, a także artyści zewnętrzni, wśród których najbardziej szokował i zachwycał Michał Szpak w kostiumie obrażającym Putina. Podczas śpiewania wspólnej piosenki na scenie znalazł się również Janusz Józefowicz, a także jego córka Kalina! Poznalibyście ją?  Zobacz także:  Menedżer Maryli Rodowicz odpowiada Justynie Steczkowskiej! "Pani Steczkowska się wywyższała" Kalina zdecydowanie nie jest już małą dziewczynką, którą pamiętamy. 14-latka jest bardzo wysoka i podobna do obojga...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik