Natasza Urabańska z ośmioletnią Kaliną
TRICOLORS/East News
Newsy

Natasza Urbańska wystąpiła z córką na koncercie dla Ukrainy. Kalina ma już 14 lat!

Córka Nataszy Urbańskiej unika światła reflektorów, jednak na charytatywnym koncercie rodziców, nie mogło jej zabraknąć. Kalina jest już nastolatką! Jak odnalazła się na scenie?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają jedną córkę, Kalinę. Dziewczynka jednak tylko od czasu do czasu pojawia się w mediach. Nawet na Instagramie swojej mamy, na którym Natasza Urbańska jest bardzo aktywna, próżno szukać zdjęć jej nastoletniej pociechy. Dopiero na koncercie dla Ukrainy zorganizowanym w Studio Buffo dziewczynka się pojawiła i to na scenie! Podobna do sławnej mamy?

Natasza Urbańska szczerze o miłości Janusza Józefowicza: "Przeglądam się w tych oczach i..."

Natasza Urbańska pokazała córkę! Kalina wystąpiła na scenie podczas "Koncertu dla Ukrainy"

Ukraina może liczyć na ogromną pomoc Polaków. Działają zbiórki, punkty dla uchodźców, wielu Polaków przyjmuje ukraińskie rodziny pod swój dach. W udzielaniu pomocy Ukraińcom udzielają się także gwiazdy, zamieniając swoją pracę w pomoc dla potrzebujących. Wiele polskich scen muzycznych, teatrów, czy klubów organizuje charytatywne koncerty, z których dochód przeznaczony jest dla potrzebujących, uciekających z kraju dotkniętego wojną. 

Natasza Urbańska wzięła udział w owianym skandalem koncercie TVP "Solidarni z Ukrainą". Artystka odniosła się do zarzutów Justyny Steczkowskiej, a później ogłosiła, że organizuje własny koncert w Studio Buffo. Na scenie teatru wystąpili muzycy i aktorzy od lat związani z tą sceną, a także artyści zewnętrzni, wśród których najbardziej szokował i zachwycał Michał Szpak w kostiumie obrażającym Putina. Podczas śpiewania wspólnej piosenki na scenie znalazł się również Janusz Józefowicz, a także jego córka Kalina! Poznalibyście ją? 

Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza
Jacek Kurnikowski/AKPA
Zobacz także: Menedżer Maryli Rodowicz odpowiada Justynie Steczkowskiej! "Pani Steczkowska się wywyższała"

Kalina zdecydowanie nie jest już małą dziewczynką, którą pamiętamy. 14-latka jest bardzo wysoka i podobna do obojga rodziców. Nastolatka ma ciemne włosy, rozjaśnione różowymi pasemkami. Jej występ na scenie sugeruje dość jasno, że Kalina, podobnie jak rodzice, nie boi się występów i w tak ważnym dniu, ona także postanowiła zaśpiewać dla Ukrainy. Natasza Urbańska zdradzała już w wywiadach, że jej córka uczęszcza do szkoły musicalowej i póki co ma plany pójść w ślady swoich rodziców.

Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza na scenie
Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Michał Wiśniewski świętuje 14. urodziny najmłodszej córki, Vivienne! Podobna do taty?

Kalina Józefowicz unika blasku fleszy. Dziewczynka nie prowadzi oficjalnych profili w mediach społecznościowych, a jej mama nie pokazuje na swoim Instagramie jej twarzy. W mediach za to z łatwością można znaleźć zdjęcia Kaliny, gdy była mała.

Myślicie, że córka Nataszy Urbańskiej pójdzie w ślady mamy i też zapragnie być popularną artystką?

Natasza Urbańska z córką na ściance w 2013 roku
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Natasza Urbańska z córką Kaliną
TRICOLORS/East News/
Newsy
Natasza Urbańska pokazała córkę! Kalina przerosła już swoją mamę
Natasza Urbańska pochwaliła się pierwszy raz od dawna prywatnym zdjęciem! Aktorka pokazała swoją córkę Kalinę, a fani sprzeczają się, do kogo dziewczyna jest podobna.

Natasza Urbańska od jakiegoś czasu nie chwali się swoim prywatnym życiem tak jak kiedyś. Artystka postanowiła ze swoich mediów społecznościowych uczynić bardziej zawodowe i publikuje zdjęcia z profesjonalnych sesji fotograficznych i posty związane z jej najnowszym singlem "Ile". Jednak wakacyjna atmosfera i wspólnie spędzony czas z córką zachęciły Nataszę do pochwalenia się wspólnym zdjęciem z pociechą. Fani pamiętają Kalinę jako malutką dziewczynkę, która towarzyszyła słynnym rodzicom podczas większych wydarzeń kulturalnych, tymczasem córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza jest już naprawdę duża, a jej mama przyznaje, że Kalina dawno już ją przerosła! Córka Nataszy Urbańskiej zmieniła się nie do poznania! "Kalina z urody cała Mama" Natasza Urbańska postanowiła pokazać zdjęcie, na którym przytula córkę ramię w ramię. Obie panie pozują w różowych czapkach i mają na sobie stroje kąpielowe . Natasza Urbańska dumnie podpisała zdjęcia: Kocham Cię moja dziewczyno 🌸  Matka i córka 🌸 Fani nie kryją zaskoczenia, że Kalina jest już tak duża! Dziewczynka dostała mnóstwo komplementów, a fani nie mogą się nadziwić, że 13-latka już tak wyrosła: Matko Boska, to jest już taka duża Kalina?! 🔥 Jest już wyższa już ode mnie... 😂 - przyznaje Natasza Urbańska Jak siostry 😀🌻🌞 To siostra Nataszy? 👍 - śmieją się fani. Choć Natasza Urbańska pokazała zaledwie fragment twarzy Kaliny, to fani sprzeczają się, do kogo jest bardziej podobna: Kalina z urody cała Mama ❤️ niestety, cały tata🤷‍♀️ Czemu niestety...? Tata akurat jest zaje...sty😎 - stwierdza zaskoczona Natasza Urbańska.  No z wyglądu bardziej do taty, przynajmniej z profilu. Tata może i zaje.... sty, ale urodę lepiej odziedziczyć po Pani 😉 - wyjaśnia...

Pary z różnicą wieku w związku - Natasza Urbańska w czerwony, garniturze i Janusz Józefowicz
East News
Newsy
Z okazji 60. urodzin Janusz Józefowicz zabrał żonę i córkę na wakacje. Jak dziś wygląda Kalinka? Zobacz!
Z okazji 60. urodzin Janusz Józefowicz zabrał żonę i córkę na wakacje. Jak dziś wygląda Kalinka? Zobacz!

Janusz Józefowicz, reżyser musicali, 3 lipca obchodził okrągłe urodziny. Z okazji swojej 60-ki zaprosił swoją żonę Nataszę Urbańską i ich 11-letnią córkę Kalinkę na długie słoneczne wakacje. Cała trójka najpierw pojechała razem do Austrii, potem do Gruzji, a na koniec do włoskiej Toskanii. A to jeszcze nie koniec, bo w sierpniu odwiedzą kolejny kraj – Hiszpanię. Jak się jednak okazuje ten wyjazd to nie tylko wypoczynek i zwiedzanie. Janusz i Natasza postanowili bowiem połączyć urlop z pracą. Córka Urbańskiej i Józefowicza zagra w filmie?! Podczas wakacji zaplanowali spotkania z kilkoma zagranicznymi aktorami, spośród których wybiorą odtwórców ról Ernsta Lubitscha, Rudolfa Valentino i księcia Serge Mdivani do filmowej wersji musicalu „Polita”. Janusz Józefowicz pragnie, by jego musical filmowy był produkcją międzynarodową na najwyższym poziomie. Oczywiście główną rolę Poli Negri zagra w nim jego piękna żona! Czy dla Kalinki znajdzie się miejsce w tej produkcji? Jeszcze nie wiadomo. W wywiadach para zdradza, że ich ukochana jedenastolatka pięknie tańczy i śpiewa. Ale rodzice nie chcą na nią naciskać. Pragną, by dziewczynka sama znalazła swoją drogę. Niekoniecznie nawet artystyczną. Ma jeszcze na to wszystko czas. Dopiero wchodzi w czas nastoletnich szaleństw. A kiedy zobaczymy na ekranach filmową wersję musicalu "Polita"? Zdjęcia próbne ruszają na początku lipca. Produkcja powinna pojawić się na ekranach kin dopiero w 2020 roku. Trzymamy kciuki!   Natasza Urbańska na wakacjach. Natasza Urbańska, Kalinka Józefowicz i Janusz Józefowicz na wakacjach.

Newsy
Dziś mija 25 lat od premiery musicalu „Metro”. Sprawdź, czego nie wiesz o kultowym spektaklu!
Dziś mija 25 lat od premiery musicalu „Metro”. Sprawdź, czego nie wiesz o kultowym spektaklu!

Kiedy 25 lat temu „Metro” wystawiano w Teatrze Dramatycznym, kolejki po bilety sięgały kilkaset metrów. Nic dziwnego, każdy chciał zobaczyć pierwszy, całkowicie polski musical, w którym aktorzy nie tylko świetnie śpiewali, ale także prezentowali na scenie techniki tańca nieznane dotąd w Polsce. Spektakl szybko zyskał grono wiernych wielbicieli, a ci najbardziej zagorzali obejrzeli musical ponad 300 razy! Fani przyjeżdżali do Warszawy z całej Polski, czekali na swoich ukochanych aktorów godzinami, m.in. na Edytę Górniak , Katarzynę Groniec , Basię Melzer , Roberta Janowskiego czy Dariusza Kordka , by po występie wziąć autograf i choć chwilę z nimi porozmawiać. W rozmowie z magazynem „Party”, Janusz Józefowicz zdradził, że gdy kompletował obsadę, nikt nie wróżył im sukcesu. Po pierwsze nikt, nie wierzył w sukces przedstawienia . Po drugie ­nie było w Polsce aktorów, którzy jednocześnie świetnie tańczą i śpiewają. Ale to co ćwierć wieku temu zrobił Józefowicz wstrząsnęło aktorskim światkiem . Powód? Jako pierwszy reżyser w Polsce rozpoczął otwarte castingi, na które mógł się zgłosić każdy człowiek z ulicy, który ma talent! Przez dwa lata udało mu się wybrać sto osób, które… Podzieliliśmy ich na grupy i zamknęliśmy na AWF-ie, gdzie godzinami przygotowywali się do premiery. Wymagałem od nich dyspozycyjności i całkowitego poświęcenia – powiedział „Party” Józefowicz. Wielu aktorów do dziś nazywa Janusza Józefowicza tyranem, całkowicie poświęconym idei. Dlaczego? - Na czas prób kazałem wszystkim pożegnać rodziny i przyjaciół. Był zakon i… ciężka praca – tłumaczy Józefowicz. Gdyby spisać całą historię „Metra” i jego...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik