Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" ma nowego partnera? Te zdjęcia mówią wiele!

Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram

Natalia w programie "Rolnik szuka żony" szukała miłości, co prawda to się nie udało, ale zyskała coś równie cennego. Kandydatka, która przyjechała zdobyć serce Sławomira zaprzyjaźniła się z Dianą. Obie kobiety nadal utrzymują kontakt i często publikują wspólne zdjęcia na Instagramie.

Jednak ostatnio Natalia coraz częściej w relacjach na Instastories pojawia się z tajemniczym mężczyzną, którego twarzy jeszcze nie zdradziła. Czy to nowy partner Natalii? Kandydatka Sławomira znalazła miłość po programie?

Natalia z  "Rolnik szuka żony" ma chłopaka?

Natalia była najmłodszą kandydatką, którą Sławomir zaprosił do swojego gospodarstwa. Młoda dziewczyna oczarowała go swoim spojrzeniem, ale ostatecznie rolnik wybrał Martę, z którą też już się nie spotyka. Kandydatka Sławomira w programie była bardzo małomówna i nieśmiała. Przez cały czas sprawiała wrażenie mocno speszonej. Zupełnie inny obraz Natalii wyłania się z mediów społecznościowych. Kobieta jest odważniejsza i pewna siebie.

Niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie z basenu, gdzie obok niej zobaczyliśmy tajemniczego mężczyznę, a teraz na Instastories znów przewija się tajemnicza postać. Czy to oznacza, że Natalia z "Rolnik szuka żony" jest już w szczęśliwym związku? Być może uczestniczka programu niedługo sama zdradzi, czy znalazła miłość! Na razie możemy jedynie domyślać się kim jest tajemniczy mężczyzna z jej filmów!

Spójrzcie na ich wspólne zdjęcia!

Zobacz także: Diana z „Rolnik szuka żony” wyznała, jak zaczęła się jej przyjaźń z Natalią. Przy okazji zdradziła nieznane szczegóły programu!

Natalia z Rolnik szuka żony ma chłopaka?
Instagram

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia (@natalalala321)

Diana i Natalia w "Rolnik szuka żony" 6 znalazły przyjaźń.

Diana i Natalia Rolnik szuka żony 6
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37