Party.pl

fiszka orange Advertisement

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook

Dlaczego Sławomir z "Rolnik szuka żony" nie chciał być z Martą? Zaskakujące doniesienia mediów!

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook

Dlaczego Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" nie są razem? Czy rolnik wciąż jest sam? W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia dotyczące uczestnika szóstej edycji hitu TVP! Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Sławomir odnajdzie szczęście u boku Marty. Marta była jedną z trzech kandydatek rolnika, ale to właśnie ona skardła jego serce. Niestety, chociaż początkowo  między Sławomirem a Martą naprawdę iskrzyło, to kiedy tylko zostali sami nagle emocje opadły... Na randkach nie potrafili nawet ze sobą rozmawiać, a w wielkim finale okazało się, że nie chcą kontynuować znajomości. Dlaczego?

Sławomir już nie jest sam?

Chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" życzyli Sławomirowi i Marcie, żeby byli ze sobą szczęśliwi. Niestety, szybko okazało się, że rolnik wcale nie chce być ze swoją wybranką. W wielkim finale szóstej edycji show Marta i Sławek przyznali, że nie są razem. Co ciekawe, rolnik przyznał wówczas, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta! Teraz "Rewia" donosi, ze rolnik poznał ją kilka miesięcy temu i to właśnie dlatego nie chciał być z Martą! 

Mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku- "Rewia" cytuje rolnika.

Kim jest nowa partnerka rolnika? Tego wciąż nie wiadomo, ale jakiś czas temu jeden z internautów zdradził, ze Sławomir znów spotyka się ze swoją byłą narzeczoną! Czy to prawda i czy w świątecznym odcinku "Rolnika" poznamy partnerkę Sławka? Rolnik pojawił się na nagraniach świątecznej odsłony show więc wszystko wskazuje na to, że już za kilka tygodni zobaczymy jego drugą połówkę! 

Zobacz także: Sławomir z "Rolnik szuka żony" ma za sobą dramatyczne rozstanie! Co się stało?

Związek Marty i Sławomira nie przetrwał próby czasu.

Marta i Sławomir  Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

Według mediów rolnik wybrał relację z inną kobietą. Czy to jego była narzeczona?

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook/RolnikszukażonyTVP

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25