Natalia Kukulska zawsze w wyjątkowy sposób upamiętnia ważne daty związane z jej mamą Anną Jantar. Choć piosenkarka chroni życie prywatne, dba o to, aby pamięć o jej mamie była zawsze żywa. Anna Jantar 43 lata temu zginęła w katastrofie lotniczej, mając zaledwie 29 lat. Teraz Natalia Kukulska pokazała nowe zdjęcia Anny Jantar i zapowiada, że ma ich więcej i kiedyś zdecyduje się nimi podzielić.

Reklama

Dostałam więcej nowych, nieznanych ujęć i bardzo jestem za to wdzięczna - napisała Natalia Kukulska na Instagramie.

Natalia Kukulska w wyjątkowy sposób uczciła rocznicę śmierci Anny Jantar

Natalia Kukulska w rocznicę śmierci swojej mamy zamieściła nie tylko wyjątkowe i niepublikowane dotąd kadry, które ona otrzymała jakiś czas temu, ale w poruszającym wpisie wyznaje, że ma więcej takich zdjęć, za które jest niezmiernie wdzięczna. Choć od tragicznej śmierci Anny Jantar minęły 43 lata, to Natalia Kukulska otrzymuje nowe ujęcia swojej mamy, dzięki uprzejmości innych osób.

43 lata minęły odkąd nie powstał żaden nowy kadr… te co zostały pomagają pamiętać i wspominać. „Stykówki”, które widzicie dostałam od Pani Doroty, córki Tadeusza Kubiaka, fotografa, który często umieszczał w swoich kadrach moja mamę. Dostałam więcej nowych, nieznanych ujęć i bardzo jestem za to wdzięczna. Obiecuję, kiedyś się podzielić.

Natalia Kukulska jest też pod wrażeniem faktu, że mimo upływu lat nadal odkrywa coś nowego o Annie Jantar:

To niesamowite, że tyle lat po śmierci cały czas możemy odkrywać ją - Waszą i moją Annę Jantar. Dziękuję za wszystkie dowody pamięci a wkrótce w tym temacie opowiem o pewnym graficznym projekcie…

Zobacz także: Natalia Kukulska skończyła 47 lat. Tę kartkę w pamiętniku zapisała Anna Jantar w dniu jej narodzin

Pod poruszającym wpisem internauci podzielili się własnymi wspomnieniami związanymi z Anną Jantar i jej twórczością i przypominają, jak trudnym doświadczeniem była dla nich wiadomość o jej śmierci:

Zobacz także

Anna Jantar jest (tak właśnie, ona jest!) cudowna. Każde pokolenie będzie do niej tęskniło - prędzej czy później, bo Ania to taki symbol młodości i beztroski.

Wdzięczność, że się dzielisz ????❤️ - napisała Marzena Rogalska.

Przytulam, Kochana❤️????????Piękne portrety Mamy……???? - dodała Natalia Niemen

East News

Zobacz także: Natalia Kukulska odkryła niepublikowane dotąd taśmy ze swoimi rodzicami. Jakie tajemnice kryją?

Natalia Kukulska zdecyduje się wydać album ze zdjęciami swojej mamy Anny Jantar? Piosenkarka już zapowiada pewien graficzny projekt...

Instagram
Instagram / natalia.kukulska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama