Koroniewska i Dowbor
YouTube

Nasz nowy dom u Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora! Katarzyna Dowbor musiała zainterweniować

Koroniewska i Dowbor
YouTube

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od pewnego czasu relacjonują swoje życie na chętnie oglądanym przez internautów kanale Dowbory Be Happy. Małżeństwo mierzy się teraz z trudami wykończenia nowo wybudowanego domu. Zawsze uśmiechnięci i zadowoleni Dowborowie podzielili podczas ostatniego filmiku, który wymownie zatytułowali: ''Ta budowa nas wykończy, czyli Nasz Nowy Dom cz. 3 - Dowbory Be Happy'', że brakuje im już cierpliwości. Kłopot stanowią finanse.

Marzą Ci się piękne wnętrza? Pobierz ten kod rabatowy Home and You i zgarnij dużą zniżkę na zachwycające dodatki i tekstylia.

Nasz nowy dom u Dowborów: tanio, ale luksusowo

Okazuje się, że kwestie wykończeniowe są dla małżeństwa bardzo trudne. Oboje zwracają uwagę, że mają kłopot z wyborem odpowiednich rozwiązań, które kolejno proponują im deweloperzy, eksperci i rachunek ekonomiczny. Jak sami przyznają w ostatecznym rozrachunku, chcieliby mieć wszystko, co jest im proponowane, z zachowaniem ergonomii, ekologii i jednocześnie technologii i nowoczesności... Okazuje się, że spełnienie tych punktów podwyższa koszta domu. 

My chcielibyśmy, żeby było oszczędnie, ale nowocześnie. Jak połączyć posiadanie klimy czy fotowoltaiki, czy pompa ciepła, czy zwykły piec, czy ogrzewanie podłogowe, czy jednak tradycyjne? Skąd my mamy to wiedzieć? - pyta Małgosia

Maciej Dowbor zauważył, że Gosia woli zastosować w domu zdecydowanie więcej rozwiązań, nie patrząc na oszczędności. Z kolei Maciej Dowbor pilnuje tego, żeby wszystko zgadzało się z budżetem. Ostatecznie jednak Gosia doszła do wniosku, że dla lepszych warunków mieszkalnych dzieci może zrezygnować z powiększania swojej garderoby.

Para jednak optymistycznie patrzy w przyszłość i nie przestaje marzyć o swoim wymarzonym studio. Trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało!

Zobacz także: Szykuje się transfer roku?! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali zdjęcia ze studia DDTVN! "Zdradziliście Polsat" komentują fani

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor snują przed fanami wizję swojego wspaniałego studia, które znajdzie się  w ich domu.

Małżeństwo na swoim kanale na YouTubie ma już prawie 60 tysięcy sunskrybentów.

Dowborowie żalą się na trudy związane z budową domu.

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43