W minionym roku w polskim show-biznesie nie brakowało głośnych afer i skandali. Rok 2022 zaczął się od rozstania Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Konflikt aktorów ciągnął się przez wiele tygodni, a tata małego Vincenta bardzo długo był ostro krytykowany w mediach społecznościowych. Co było później?

Reklama

Tymi skandalami żyły media w 2022 roku

Pod koniec roku Paulina Smaszcz uderzyła w Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarka najpierw niemal wymusiła na swoim byłym mężu i Katarzynie Cichopek, ujawnienie związku. Później wielokrotnie ostro wypowiadała się na temat pary. Przy okazji popsuła swoje relacje m.in. z Izabelą Janachowską oraz Iwoną Pavlović. W pewnym momencie ponoć sytuację musieli uspokajać prawnicy.

W ubiegłym roku jednak nie tylko o Paulinie Smaszcz było naprawdę głośno. Sebastian Fabijański rozstał się z Maffashion, co Julia Kuczyńska potwierdziła w lipcu. Później aktor udzielił wywiadu, w którym opowiedział o niewierności i przyznał, że nie był fair wobec byłej już partnerki.

Zobacz także: Sylwia Bomba pokazała filmik, na którym jej córeczka płacze. Fani krytykują: "Trochę prywatności dla dziecka"

Reklama

To jednak zaledwie część afer, w 2022 roku żyli internauci. Pamiętacie uczestnika "Love Island", który udawał, że choruje na raka? Albo skandal, który wybuchł po tym, jak Anna Wendzikowska odeszła z "Dzień dobry TVN"? Przypomnicie sobie wszystko, oglądając nasz materiał wideo.

Zobacz także
EOS
Reklama
Reklama
Reklama